Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Brno, Republika Çeke Republika Çeke
(Vendndodhja e shitësve)
938 km
1940
te mira (te perdorura)
Brno, Republika Çeke Republika Çeke
(Vendndodhja e shitësve)
938 km
2000
te mira (te perdorura)
Via culle, 58, 52047 Marciano della Chiana AR, Italia Itali
733 km
2009
gati për përdorim
Plasma cutting Cut metal Working area : 6000 x 2000 Itidwvl Generator: HPR 260 Building year: 2009
Brno, Republika Çeke Republika Çeke
(Vendndodhja e shitësve)
938 km
2010
gati për përdorim
Via Louis Blériot, 5/9, 25018 Montichiari BS, Italia Itali
929 km
2002
i shkëlqyer (i përdorur)
 

I përdorur Barford sxr 6000

Kërkoni plotësisht Machineseeker dhe më shumë se 200 000 makina të përdorura tani.

Shfletoni nëpër llojet më të popullarizuara të makinave:


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153