➤ Blerje Balestrini të përdorur - Machineseeker.al 🏷️

Blej Balestrini të përdorurar (28)

 • Rendit rezultatet

 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
balestrini
Reklamë e klasifikuar
Mbushës me dy grimca BALESTRINI MVO
more images
Francës Nevers
(Vendndodhja e tregtarit)
1 501 km

Mbushës me dy grimca
BALESTRINIMVO

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AUTOMATIKE PRERJE GJUHERE RRUMBULLUESE BALESTRINI PICO
AUTOMATIKE PRERJE GJUHERE RRUMBULLUESE BALESTRINI PICO
AUTOMATIKE PRERJE GJUHERE RRUMBULLUESE BALESTRINI PICO
AUTOMATIKE PRERJE GJUHERE RRUMBULLUESE BALESTRINI PICO
AUTOMATIKE PRERJE GJUHERE RRUMBULLUESE BALESTRINI PICO
AUTOMATIKE PRERJE GJUHERE RRUMBULLUESE BALESTRINI PICO
AUTOMATIKE PRERJE GJUHERE RRUMBULLUESE BALESTRINI PICO
AUTOMATIKE PRERJE GJUHERE RRUMBULLUESE BALESTRINI PICO
more images
Italia Mariano Comense
1 021 km

AUTOMATIKE PRERJE GJUHERE RRUMBULLUESE
BALESTRINI PICO

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
stërvitje Balestrini  S M
stërvitje Balestrini  S M
stërvitje Balestrini  S M
stërvitje Balestrini  S M
stërvitje Balestrini  S M
stërvitje Balestrini  S M
stërvitje Balestrini  S M
stërvitje Balestrini  S M
stërvitje Balestrini  S M
stërvitje Balestrini  S M
stërvitje Balestrini  S M
stërvitje Balestrini  S M
stërvitje Balestrini  S M
stërvitje Balestrini  S M
stërvitje Balestrini  S M
more images
Polonia Sierakowska Huta
1 475 km

stërvitje
Balestrini S M

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë shpimi me slot të dyanshme BALESTRINI 2 CAP
Makinë shpimi me slot të dyanshme BALESTRINI 2 CAP
Makinë shpimi me slot të dyanshme BALESTRINI 2 CAP
Makinë shpimi me slot të dyanshme BALESTRINI 2 CAP
Makinë shpimi me slot të dyanshme BALESTRINI 2 CAP
Makinë shpimi me slot të dyanshme BALESTRINI 2 CAP
more images
Gjermani Bovenden
1 400 km

Makinë shpimi me slot të dyanshme
BALESTRINI 2 CAP

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë shpimi rreshtash BALESTRINI Micron 4
Makinë shpimi rreshtash BALESTRINI Micron 4
Makinë shpimi rreshtash BALESTRINI Micron 4
Makinë shpimi rreshtash BALESTRINI Micron 4
Makinë shpimi rreshtash BALESTRINI Micron 4
Makinë shpimi rreshtash BALESTRINI Micron 4
Makinë shpimi rreshtash BALESTRINI Micron 4
more images
Lituania Radviliškis
1 649 km

Makinë shpimi rreshtash
BALESTRINIMicron 4

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë shpimi me dy anë BALESTRINI Balestrini Pragma Top
Makinë shpimi me dy anë BALESTRINI Balestrini Pragma Top
Makinë shpimi me dy anë BALESTRINI Balestrini Pragma Top
Makinë shpimi me dy anë BALESTRINI Balestrini Pragma Top
more images
Ukraina Mukachevo
837 km

Makinë shpimi me dy anë
BALESTRINI Balestrini Pragma Top

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAKINER TE RRUMBULLUESE TE VETJESHME 2 STOLLAKE BALESTRINI PICO CN
MAKINER TE RRUMBULLUESE TE VETJESHME 2 STOLLAKE BALESTRINI PICO CN
more images
Italia San Giovanni Al Natisone
764 km

MAKINER TE RRUMBULLUESE TE VETJESHME 2 STOLLAKE
BALESTRINIPICO CN

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAKINË FREZE KOPJUESE model BALESTRINI C70N BALESTRINI C70N
MAKINË FREZE KOPJUESE model BALESTRINI C70N BALESTRINI C70N
MAKINË FREZE KOPJUESE model BALESTRINI C70N BALESTRINI C70N
MAKINË FREZE KOPJUESE model BALESTRINI C70N BALESTRINI C70N
MAKINË FREZE KOPJUESE model BALESTRINI C70N BALESTRINI C70N
MAKINË FREZE KOPJUESE model BALESTRINI C70N BALESTRINI C70N
MAKINË FREZE KOPJUESE model BALESTRINI C70N BALESTRINI C70N
MAKINË FREZE KOPJUESE model BALESTRINI C70N BALESTRINI C70N
MAKINË FREZE KOPJUESE model BALESTRINI C70N BALESTRINI C70N
MAKINË FREZE KOPJUESE model BALESTRINI C70N BALESTRINI C70N
MAKINË FREZE KOPJUESE model BALESTRINI C70N BALESTRINI C70N
MAKINË FREZE KOPJUESE model BALESTRINI C70N BALESTRINI C70N
MAKINË FREZE KOPJUESE model BALESTRINI C70N BALESTRINI C70N
MAKINË FREZE KOPJUESE model BALESTRINI C70N BALESTRINI C70N
more images
Italia Mariano Comense
1 021 km

MAKINË FREZE KOPJUESE model BALESTRINI C70N
BALESTRINIC70N

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
makinë hobbing Balestrini 2/TAO
makinë hobbing Balestrini 2/TAO
makinë hobbing Balestrini 2/TAO
makinë hobbing Balestrini 2/TAO
makinë hobbing Balestrini 2/TAO
makinë hobbing Balestrini 2/TAO
makinë hobbing Balestrini 2/TAO
makinë hobbing Balestrini 2/TAO
makinë hobbing Balestrini 2/TAO
makinë hobbing Balestrini 2/TAO
makinë hobbing Balestrini 2/TAO
makinë hobbing Balestrini 2/TAO
makinë hobbing Balestrini 2/TAO
makinë hobbing Balestrini 2/TAO
more images
Polonia Sierakowska Huta
1 475 km

makinë hobbing
Balestrini 2/TAO

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Qendra e përpunimit BALESTRINI Idea 2
Qendra e përpunimit BALESTRINI Idea 2
Qendra e përpunimit BALESTRINI Idea 2
Qendra e përpunimit BALESTRINI Idea 2
Qendra e përpunimit BALESTRINI Idea 2
Qendra e përpunimit BALESTRINI Idea 2
more images
Polonia Wysoka
1 359 km

Qendra e përpunimit
BALESTRINIIdea 2

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
frezë druri BALESTRINI Mini-C 2500mm
frezë druri BALESTRINI Mini-C 2500mm
frezë druri BALESTRINI Mini-C 2500mm
frezë druri BALESTRINI Mini-C 2500mm
frezë druri BALESTRINI Mini-C 2500mm
frezë druri BALESTRINI Mini-C 2500mm
frezë druri BALESTRINI Mini-C 2500mm
more images
Polonia Juszczyn
953 km

frezë druri
BALESTRINIMini-C 2500mm

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Tenoner me fund të rrumbullakët me dy anë BALESTRINI TTSA
Tenoner me fund të rrumbullakët me dy anë BALESTRINI TTSA
Tenoner me fund të rrumbullakët me dy anë BALESTRINI TTSA
Tenoner me fund të rrumbullakët me dy anë BALESTRINI TTSA
more images
Ukraina Mukachevo
837 km

Tenoner me fund të rrumbullakët me dy anë
BALESTRINITTSA

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MORTISER LËSHTIMOR ME 2 STOLA BALESTRINI MICRON
more images
Italia San Giovanni Al Natisone
764 km

MORTISER LËSHTIMOR ME 2 STOLA
BALESTRINIMICRON

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAKINË E FREZIMIT DHE SHPIMIT TË THYSHME automatikisht BALESTRINI FTA
MAKINË E FREZIMIT DHE SHPIMIT TË THYSHME automatikisht BALESTRINI FTA
MAKINË E FREZIMIT DHE SHPIMIT TË THYSHME automatikisht BALESTRINI FTA
MAKINË E FREZIMIT DHE SHPIMIT TË THYSHME automatikisht BALESTRINI FTA
MAKINË E FREZIMIT DHE SHPIMIT TË THYSHME automatikisht BALESTRINI FTA
MAKINË E FREZIMIT DHE SHPIMIT TË THYSHME automatikisht BALESTRINI FTA
MAKINË E FREZIMIT DHE SHPIMIT TË THYSHME automatikisht BALESTRINI FTA
MAKINË E FREZIMIT DHE SHPIMIT TË THYSHME automatikisht BALESTRINI FTA
MAKINË E FREZIMIT DHE SHPIMIT TË THYSHME automatikisht BALESTRINI FTA
MAKINË E FREZIMIT DHE SHPIMIT TË THYSHME automatikisht BALESTRINI FTA
MAKINË E FREZIMIT DHE SHPIMIT TË THYSHME automatikisht BALESTRINI FTA
MAKINË E FREZIMIT DHE SHPIMIT TË THYSHME automatikisht BALESTRINI FTA
more images
Italia Mariano Comense
1 021 km

MAKINË E FREZIMIT DHE SHPIMIT TË THYSHME automatikisht
BALESTRINIFTA

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë rrahëse Hobbing Balestrini Chambon 2-TAO
Makinë rrahëse Hobbing Balestrini Chambon 2-TAO
Makinë rrahëse Hobbing Balestrini Chambon 2-TAO
Makinë rrahëse Hobbing Balestrini Chambon 2-TAO
Makinë rrahëse Hobbing Balestrini Chambon 2-TAO
Makinë rrahëse Hobbing Balestrini Chambon 2-TAO
Makinë rrahëse Hobbing Balestrini Chambon 2-TAO
Makinë rrahëse Hobbing Balestrini Chambon 2-TAO
Makinë rrahëse Hobbing Balestrini Chambon 2-TAO
Makinë rrahëse Hobbing Balestrini Chambon 2-TAO
Makinë rrahëse Hobbing Balestrini Chambon 2-TAO
Makinë rrahëse Hobbing Balestrini Chambon 2-TAO
Makinë rrahëse Hobbing Balestrini Chambon 2-TAO
more images
Polonia Sierakowska Huta
1 475 km

Makinë rrahëse Hobbing
Balestrini Chambon 2-TAO

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Qendra e përpunimit BALESTRINI Idea 2
Qendra e përpunimit BALESTRINI Idea 2
Qendra e përpunimit BALESTRINI Idea 2
Qendra e përpunimit BALESTRINI Idea 2
Qendra e përpunimit BALESTRINI Idea 2
Qendra e përpunimit BALESTRINI Idea 2
more images
Polonia Wysoka
1 359 km

Qendra e përpunimit
BALESTRINIIdea 2

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Lidhjet e gishtave të kokës së stërvitjes prerëse me tendë Balestrini I2F
Lidhjet e gishtave të kokës së stërvitjes prerëse me tendë Balestrini I2F
Lidhjet e gishtave të kokës së stërvitjes prerëse me tendë Balestrini I2F
Lidhjet e gishtave të kokës së stërvitjes prerëse me tendë Balestrini I2F
Lidhjet e gishtave të kokës së stërvitjes prerëse me tendë Balestrini I2F
Lidhjet e gishtave të kokës së stërvitjes prerëse me tendë Balestrini I2F
Lidhjet e gishtave të kokës së stërvitjes prerëse me tendë Balestrini I2F
Lidhjet e gishtave të kokës së stërvitjes prerëse me tendë Balestrini I2F
Lidhjet e gishtave të kokës së stërvitjes prerëse me tendë Balestrini I2F
Lidhjet e gishtave të kokës së stërvitjes prerëse me tendë Balestrini I2F
Lidhjet e gishtave të kokës së stërvitjes prerëse me tendë Balestrini I2F
Lidhjet e gishtave të kokës së stërvitjes prerëse me tendë Balestrini I2F
Lidhjet e gishtave të kokës së stërvitjes prerëse me tendë Balestrini I2F
Lidhjet e gishtave të kokës së stërvitjes prerëse me tendë Balestrini I2F
Lidhjet e gishtave të kokës së stërvitjes prerëse me tendë Balestrini I2F
more images
Sllovakia Kežmarok
889 km

Lidhjet e gishtave të kokës së stërvitjes prerëse me tendë
BalestriniI2F

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
makinë për formësimin e rrathëve Balestrini PICO
more images
Polonia Juszczyn
953 km

makinë për formësimin e rrathëve
Balestrini PICO

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FREZI GJYQËSOR 8 BOSHTE BALESTRINI CP8/HSC
FREZI GJYQËSOR 8 BOSHTE BALESTRINI CP8/HSC
FREZI GJYQËSOR 8 BOSHTE BALESTRINI CP8/HSC
FREZI GJYQËSOR 8 BOSHTE BALESTRINI CP8/HSC
FREZI GJYQËSOR 8 BOSHTE BALESTRINI CP8/HSC
FREZI GJYQËSOR 8 BOSHTE BALESTRINI CP8/HSC
FREZI GJYQËSOR 8 BOSHTE BALESTRINI CP8/HSC
more images
Italia San Giovanni Al Natisone
764 km

FREZI GJYQËSOR 8 BOSHTE
BALESTRINICP8/HSC

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë bluarëse lineare Balestrini BALESTRINI
Makinë bluarëse lineare Balestrini BALESTRINI
Makinë bluarëse lineare Balestrini BALESTRINI
Makinë bluarëse lineare Balestrini BALESTRINI
Makinë bluarëse lineare Balestrini BALESTRINI
Makinë bluarëse lineare Balestrini BALESTRINI
Makinë bluarëse lineare Balestrini BALESTRINI
more images
Polonia Juszczyn
953 km

Makinë bluarëse lineare Balestrini
BALESTRINI

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MORTISER SHUMË LËNDËSISHËM BALESTRINI PRAGMA TOP
MORTISER SHUMË LËNDËSISHËM BALESTRINI PRAGMA TOP
MORTISER SHUMË LËNDËSISHËM BALESTRINI PRAGMA TOP
MORTISER SHUMË LËNDËSISHËM BALESTRINI PRAGMA TOP
MORTISER SHUMË LËNDËSISHËM BALESTRINI PRAGMA TOP
more images
Italia San Giovanni Al Natisone
764 km

MORTISER SHUMË LËNDËSISHËM
BALESTRINIPRAGMA TOP

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Stërvitja lëkundëse Balestrini Pragma BALESTRINI Pragma
Stërvitja lëkundëse Balestrini Pragma BALESTRINI Pragma
Stërvitja lëkundëse Balestrini Pragma BALESTRINI Pragma
Stërvitja lëkundëse Balestrini Pragma BALESTRINI Pragma
Stërvitja lëkundëse Balestrini Pragma BALESTRINI Pragma
Stërvitja lëkundëse Balestrini Pragma BALESTRINI Pragma
Stërvitja lëkundëse Balestrini Pragma BALESTRINI Pragma
Stërvitja lëkundëse Balestrini Pragma BALESTRINI Pragma
Stërvitja lëkundëse Balestrini Pragma BALESTRINI Pragma
Stërvitja lëkundëse Balestrini Pragma BALESTRINI Pragma
more images
Polonia Juszczyn
953 km

Stërvitja lëkundëse Balestrini Pragma
BALESTRINIPragma

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
QENDRA E PUNËS BALESTRINI POWER 200 300
QENDRA E PUNËS BALESTRINI POWER 200 300
QENDRA E PUNËS BALESTRINI POWER 200 300
QENDRA E PUNËS BALESTRINI POWER 200 300
QENDRA E PUNËS BALESTRINI POWER 200 300
QENDRA E PUNËS BALESTRINI POWER 200 300
QENDRA E PUNËS BALESTRINI POWER 200 300
more images
Italia San Giovanni Al Natisone
764 km

QENDRA E PUNËS
BALESTRINIPOWER 200 300

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TENONER VETËM RRUMBULLUESHËM ME 2 STOLA BALESTRINI PICO
more images
Italia San Giovanni Al Natisone
764 km

TENONER VETËM RRUMBULLUESHËM ME 2 STOLA
BALESTRINIPICO

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TENONER ME RRUMBULLIM DYFISH BALESTRINI PRO 15 CNC
TENONER ME RRUMBULLIM DYFISH BALESTRINI PRO 15 CNC
TENONER ME RRUMBULLIM DYFISH BALESTRINI PRO 15 CNC
TENONER ME RRUMBULLIM DYFISH BALESTRINI PRO 15 CNC
TENONER ME RRUMBULLIM DYFISH BALESTRINI PRO 15 CNC
more images
Italia San Giovanni Al Natisone
764 km

TENONER ME RRUMBULLIM DYFISH
BALESTRINIPRO 15 CNC

Thirrni