Blej Balestrini të përdorurar (35)

 • Rendit rezultatet
 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
balestrini
Reklamë e klasifikuar
BALESTRINI PICO CN BALESTRINI PICO CN
more images
Italia San Giovanni Al Natisone
764 km
MAKINER TE RRUMBULLUESE TE VETJESHME 2 STOLLAKE
BALESTRINI PICO CN
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Balestrini PICO
more images
Polonia Juszczyn
953 km
makinë për formësimin e rrathëve
Balestrini PICO
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Balestrini 2CAP Balestrini 2CAP
more images
Italia Udine
782 km
mortizues
Balestrini 2CAP
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BALESTRINI Pico BALESTRINI Pico BALESTRINI Pico BALESTRINI Pico BALESTRINI Pico
more images
Sllovakia Ubľa
880 km
makine rrahjeje
BALESTRINI Pico
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BALESTRINI FTA BALESTRINI FTA BALESTRINI FTA BALESTRINI FTA BALESTRINI FTA BALESTRINI FTA BALESTRINI FTA BALESTRINI FTA
more images
Italia Mariano Comense
1 021 km
MAKINË E SHKURTËR FREZIMI DHE SHPIM automatikisht
BALESTRINI FTA
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BALESTRINI Mia BALESTRINI Mia BALESTRINI Mia BALESTRINI Mia BALESTRINI Mia BALESTRINI Mia BALESTRINI Mia BALESTRINI Mia BALESTRINI Mia BALESTRINI Mia BALESTRINI Mia BALESTRINI Mia BALESTRINI Mia BALESTRINI Mia BALESTRINI Mia
more images
Polonia Gizałki
1 226 km
sharrë me prerje të dyfishtë me shpim
BALESTRINI Mia
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BALESTRINI IDEA 2 BALESTRINI IDEA 2 BALESTRINI IDEA 2 BALESTRINI IDEA 2
more images
Italia San Giovanni Al Natisone
764 km
QENDRA PUNE 5-AKSHE
BALESTRINI IDEA 2
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BALESTRINI MVO
more images
Francës Nevers
(Vendndodhja e tregtarit)
1 501 km
Mbushës i dyfishtë
BALESTRINI MVO
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Balestrini  S M Balestrini  S M Balestrini  S M Balestrini  S M Balestrini  S M Balestrini  S M Balestrini  S M Balestrini  S M Balestrini  S M Balestrini  S M Balestrini  S M Balestrini  S M Balestrini  S M Balestrini  S M Balestrini  S M
more images
Polonia Sierakowska Huta
1 475 km
stërvitje
Balestrini S M
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BALESTRINI BALESTRINI BALESTRINI BALESTRINI BALESTRINI BALESTRINI BALESTRINI
more images
Polonia Juszczyn
953 km
Makinë bluarëse lineare Balestrini
BALESTRINI
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BALESTRINI C70N BALESTRINI C70N BALESTRINI C70N BALESTRINI C70N BALESTRINI C70N BALESTRINI C70N BALESTRINI C70N BALESTRINI C70N BALESTRINI C70N
more images
Italia Mariano Comense
1 021 km
Frezë gjatësore BALESTRINI C70N
BALESTRINI C70N
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BALESTRINI Micron 4 BALESTRINI Micron 4 BALESTRINI Micron 4 BALESTRINI Micron 4 BALESTRINI Micron 4 BALESTRINI Micron 4 BALESTRINI Micron 4
more images
Lituania Radviliškis
1 649 km
Makinë shpimi rreshtash
BALESTRINI Micron 4
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BALESTRINI MICRON
more images
Italia San Giovanni Al Natisone
764 km
MORTISER LËSHTIMOR ME 2 STOLA
BALESTRINI MICRON
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Balestrini I2F Balestrini I2F Balestrini I2F Balestrini I2F Balestrini I2F Balestrini I2F Balestrini I2F Balestrini I2F Balestrini I2F Balestrini I2F Balestrini I2F Balestrini I2F Balestrini I2F Balestrini I2F Balestrini I2F
more images
Sllovakia Kežmarok
889 km
Lidhjet e gishtave të kokës së stërvitjes prerëse me tendë
Balestrini I2F
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Balestrini 2/TAO Balestrini 2/TAO Balestrini 2/TAO Balestrini 2/TAO Balestrini 2/TAO Balestrini 2/TAO Balestrini 2/TAO Balestrini 2/TAO Balestrini 2/TAO Balestrini 2/TAO Balestrini 2/TAO Balestrini 2/TAO Balestrini 2/TAO Balestrini 2/TAO
more images
Polonia Sierakowska Huta
1 475 km
makinë hobbing
Balestrini 2/TAO
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BALESTRINI Pragma BALESTRINI Pragma BALESTRINI Pragma BALESTRINI Pragma BALESTRINI Pragma BALESTRINI Pragma BALESTRINI Pragma BALESTRINI Pragma BALESTRINI Pragma BALESTRINI Pragma
more images
Polonia Juszczyn
953 km
Stërvitja lëkundëse Balestrini Pragma
BALESTRINI Pragma
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BALESTRINI TEAM BALESTRINI TEAM BALESTRINI TEAM BALESTRINI TEAM BALESTRINI TEAM BALESTRINI TEAM BALESTRINI TEAM BALESTRINI TEAM BALESTRINI TEAM BALESTRINI TEAM BALESTRINI TEAM BALESTRINI TEAM BALESTRINI TEAM BALESTRINI TEAM
more images
Italia Mariano Comense
1 020 km
MAKINË PËR PRERË, FREZË dhe SHPIM
BALESTRINI TEAM
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Polonia Odry
1 427 km
Mulliri linear i fotokopjuesit BALESTRINI MINI C
BALESTRINI MINI C
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BALESTRINI CP8/HSC BALESTRINI CP8/HSC BALESTRINI CP8/HSC BALESTRINI CP8/HSC BALESTRINI CP8/HSC BALESTRINI CP8/HSC BALESTRINI CP8/HSC
more images
Italia San Giovanni Al Natisone
764 km
FREZI GJYQËSOR 8 BOSHTE
BALESTRINI CP8/HSC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Balestrini CP-90/6 Balestrini CP-90/6 Balestrini CP-90/6 Balestrini CP-90/6 Balestrini CP-90/6 Balestrini CP-90/6 Balestrini CP-90/6 Balestrini CP-90/6 Balestrini CP-90/6 Balestrini CP-90/6 Balestrini CP-90/6 Balestrini CP-90/6 Balestrini CP-90/6 Balestrini CP-90/6 Balestrini CP-90/6
more images
Lituania Lithuania
1 584 km
Formimi dhe lëmimi mekanik linear
Balestrini CP-90/6
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BALESTRINI PRAGMA 44 BALESTRINI PRAGMA 44 BALESTRINI PRAGMA 44 BALESTRINI PRAGMA 44 BALESTRINI PRAGMA 44 BALESTRINI PRAGMA 44 BALESTRINI PRAGMA 44 BALESTRINI PRAGMA 44 BALESTRINI PRAGMA 44 BALESTRINI PRAGMA 44 BALESTRINI PRAGMA 44 BALESTRINI PRAGMA 44 BALESTRINI PRAGMA 44 BALESTRINI PRAGMA 44 BALESTRINI PRAGMA 44
more images
Polonia Sierakowska Huta
1 475 km
Makinë shpimi me shumë gishta
BALESTRINI PRAGMA 44
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Balestrini Match CNC Balestrini Match CNC Balestrini Match CNC
more images
Polonia Juszczyn
953 km
Balestrini Match Tenoner dhe formatter
Balestrini Match CNC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BALESTRINI PICO BALESTRINI PICO BALESTRINI PICO BALESTRINI PICO BALESTRINI PICO BALESTRINI PICO BALESTRINI PICO BALESTRINI PICO
more images
Italia Mariano Comense
1 021 km
AUTOMATIKE PRERJE GJUHERE RRUMBULLUESE
BALESTRINI PICO
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Polonia Odry
1 427 km
Vrasës automatik Balestrini 2CAP
BALESTRINI 2CAP
Thirrni

Vula e besimit

Përmes tregtarëve të certifikuar Machineseeker

Vula e besimit
Reklamë e klasifikuar
BALESTRINI TTSA BALESTRINI TTSA
more images
Italia San Giovanni Al Natisone
764 km
TENONER ME RRUMBULLIM DYFISH
BALESTRINI TTSA
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BALESTRINI I2F BALESTRINI I2F BALESTRINI I2F BALESTRINI I2F BALESTRINI I2F BALESTRINI I2F BALESTRINI I2F BALESTRINI I2F BALESTRINI I2F BALESTRINI I2F BALESTRINI I2F BALESTRINI I2F BALESTRINI I2F
more images
Suedia Åkervägen 18, 696 32 Askersund, Sweden
2 008 km
Sharrë, shpim dhe kallëp
BALESTRINI I2F
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Balestrini Chambon 2-TAO Balestrini Chambon 2-TAO Balestrini Chambon 2-TAO Balestrini Chambon 2-TAO Balestrini Chambon 2-TAO Balestrini Chambon 2-TAO Balestrini Chambon 2-TAO Balestrini Chambon 2-TAO Balestrini Chambon 2-TAO Balestrini Chambon 2-TAO Balestrini Chambon 2-TAO Balestrini Chambon 2-TAO Balestrini Chambon 2-TAO
more images
Polonia Sierakowska Huta
1 475 km
Makinë rrahëse Hobbing
Balestrini Chambon 2-TAO
Thirrni
ankand
Ankandi përfundoi
Shtetet e Bashkuara të Amerikës Grand Rapids
8 084 km
formësues/tennues tavoline
Balestrini FTA
Reklamë e klasifikuar
BALESTRINI 2CAP BALESTRINI 2CAP BALESTRINI 2CAP BALESTRINI 2CAP BALESTRINI 2CAP
more images
Italia Mariano Comense
1 020 km
Mortisers automatike
BALESTRINI 2CAP
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BALESTRINI PRAGMA TOP BALESTRINI PRAGMA TOP BALESTRINI PRAGMA TOP BALESTRINI PRAGMA TOP BALESTRINI PRAGMA TOP
more images
Italia San Giovanni Al Natisone
764 km
MORTISER SHUMË LËNDËSISHËM
BALESTRINI PRAGMA TOP
Thirrni
ankand
Ankandi përfundoi
Shtetet e Bashkuara të Amerikës Grand Rapids
8 084 km
formësuesi i kopjes së drejtë me operatorin rr
Balestrini Mini-C
Reklamë e klasifikuar
BALESTRINI IF balestrini BALESTRINI IF balestrini BALESTRINI IF balestrini BALESTRINI IF balestrini BALESTRINI IF balestrini BALESTRINI IF balestrini BALESTRINI IF balestrini
more images
Italia Mariano Comense
1 021 km
shkurtore dhe stërvitje automatike
BALESTRINI IF balestrini
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BALESTRINI POWER 200 300 BALESTRINI POWER 200 300 BALESTRINI POWER 200 300 BALESTRINI POWER 200 300 BALESTRINI POWER 200 300 BALESTRINI POWER 200 300 BALESTRINI POWER 200 300
more images
Italia San Giovanni Al Natisone
764 km
QENDRA E PUNËS
BALESTRINI POWER 200 300
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BALESTRINI PICO
more images
Italia San Giovanni Al Natisone
764 km
TENONER VETËM RRUMBULLUESHËM ME 2 STOLA
BALESTRINI PICO
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BALESTRINI PRO 15 CNC BALESTRINI PRO 15 CNC BALESTRINI PRO 15 CNC BALESTRINI PRO 15 CNC BALESTRINI PRO 15 CNC
more images
Italia San Giovanni Al Natisone
764 km
TENONER ME RRUMBULLIM DYFISH
BALESTRINI PRO 15 CNC
Thirrni