kategori
Kategoria kryesore:
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
Shteti
formati i shitjes
Detajet
Reklamë e klasifikuar
ARMINIUS R40 - B2 ARMINIUS R40 - B2 ARMINIUS R40 - B2 ARMINIUS R40 - B2 ARMINIUS R40 - B2 ARMINIUS R40 - B2 ARMINIUS R40 - B2 ARMINIUS R40 - B2 ARMINIUS R40 - B2 ARMINIUS R40 - B2 ARMINIUS R40 - B2 ARMINIUS R40 - B2 ARMINIUS R40 - B2 ARMINIUS R40 - B2 ARMINIUS R40 - B2
more images
15
Polonia Gizałki
1226 km
Këmbë e profilit të lëmuesit të skajit
ARMINIUS R40 - B2
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Arminius Typ ST-4 Arminius Typ ST-4 Arminius Typ ST-4 Arminius Typ ST-4 Arminius Typ ST-4 Arminius Typ ST-4
more images
6
Gjermani Gerolzhofen
1237 km
Makinë lëmuese të skajeve dhe profileve
Arminius Typ ST-4
1987
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Arminius ST 10 Arminius ST 10 Arminius ST 10
more images
3
Gjermani
1355 km
Profili i bluarjes së makinës
Arminius ST 10
1991
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Arminius ST-20 Arminius ST-20 Arminius ST-20 Arminius ST-20 Arminius ST-20 Arminius ST-20 Arminius ST-20 Arminius ST-20 Arminius ST-20 Arminius ST-20 Arminius ST-20 Arminius ST-20
more images
12
Gjermani Wiefelstede
1622 km
Makinë bluarje buzë profili
Arminius ST-20
1996
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ARMINIUS SPO-32/1 ARMINIUS SPO-32/1 ARMINIUS SPO-32/1 ARMINIUS SPO-32/1 ARMINIUS SPO-32/1
more images
5
Gjermani Berlin
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
Edge bluarje Machine
ARMINIUS SPO-32/1
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Arminius S-85-NFB4B Arminius S-85-NFB4B Arminius S-85-NFB4B Arminius S-85-NFB4B
more images
4
Gjermani Bad Sooden-Allendorf
1369 km
Makinë e kombinuar për bluarje dhe bluarje
Arminius S-85-NFB4B
1978
e pakontrolluar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Arminius SPO-12 Arminius SPO-12 Arminius SPO-12 Arminius SPO-12 Arminius SPO-12 Arminius SPO-12 Arminius SPO-12
more images
7
Mulli i profilit
Arminius SPO-12
1990
shume mire (e perdorur)
Reklamë e klasifikuar
Arminius Arminius
more images
2
Gjermani Gerolzhofen
(Vendndodhja e tregtarit)
1237 km
gërryes druri i vetëm
Arminius
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Arminius ST 10 Arminius ST 10 Arminius ST 10 Arminius ST 10 Arminius ST 10 Arminius ST 10 Arminius ST 10
more images
7
Gjermani Lambsborn
1350 km
Profili i bluarjes së makinës
Arminius ST 10
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Arminius ST-20 Arminius ST-20 Arminius ST-20 Arminius ST-20 Arminius ST-20 Arminius ST-20 Arminius ST-20 Arminius ST-20 Arminius ST-20
more images
9
Gjermani Wiefelstede
1622 km
Makinë për bluarjen dhe bluarjen e buzës së profilit
Arminius ST-20
1995
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Arminius ST0 - 10 Arminius ST0 - 10 Arminius ST0 - 10 Arminius ST0 - 10 Arminius ST0 - 10 Arminius ST0 - 10 Arminius ST0 - 10 Arminius ST0 - 10
more images
8
Gjermani Düsseldorf
1513 km
Makinë për bluarje dhe bluarje të skajeve të profilit
Arminius ST0 - 10
2006
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Arminius ST-10 Arminius ST-10 Arminius ST-10 Arminius ST-10 Arminius ST-10 Arminius ST-10 Arminius ST-10 Arminius ST-10 Arminius ST-10 Arminius ST-10 Arminius ST-10
more images
11
Polonia Miastko
1450 km
Profili makine bluarje
Arminius ST-10
1989
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Arminius S-6 Arminius S-6 Arminius S-6 Arminius S-6 Arminius S-6 Arminius S-6
more images
6
Gjermani Bad Oeynhausen
(Vendndodhja e tregtarit)
1504 km
Makinë bluarëse e profilit
Arminius S-6
1987
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Arminius T 20-2 Arminius T 20-2
more images
2
Gjermani Mönchengladbach
1535 km
Profili i bluarjes së makinës
Arminius T 20-2
1982
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Arminius SP-12 Arminius SP-12 Arminius SP-12 Arminius SP-12 Arminius SP-12 Arminius SP-12
more images
6
Gjermani Bad Oeynhausen
(Vendndodhja e tregtarit)
1504 km
Makinë bluarje buzë profili
Arminius SP-12
dore e dyte
Thirrni

Përdorur Arminius

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.