Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Waregem, Belgjikë Belgjikë
(Vendndodhja e shitësve)
1679 km
2019
i përdorur
Eislingen, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1175 km
1969
i përdorur
 

I përdorur Ammann avp 2620

Kërkoni plotësisht Machineseeker dhe më shumë se 200 000 makina të përdorura tani.