Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

Altendorf wa 80 blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Trier, Gjermani Gjermani
6439 km
2019
aq i mirë sa i ri (ex-display)
Altendorf WA6
1
Hösbach Rottenberg, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6594 km
i ri
Augsburg, Gjermani Gjermani
6785 km
2005
gjendje e mirë (e përdorur)
Odzak, Bosnja dhe Hercegovina Bosnja dhe Hercegovina
7450 km
1986
te mira (te perdorura)
Herford, Gjermani Gjermani
6459 km
2008
i shkëlqyer (i përdorur)
Babberich, Holandë Holandë
Vendndodhja e shitësve
6312 km
2000
gati për përdorim
Edwards Drystar GV 80
1
Borken, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6358 km
te mira (te perdorura)
WANNER TV8/80
1
Bretzfeld-Schwabbach, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6647 km
1996
i përdorur
Odzak, Bosnja dhe Hercegovina Bosnja dhe Hercegovina
7450 km
1985
te mira (te perdorura)
Grebenau, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6576 km
1975
te mira (te perdorura)
Odzak, Bosnja dhe Hercegovina Bosnja dhe Hercegovina
7450 km
1984
te mira (te perdorura)
WAFIOS DP 80
1
Grebenau, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6576 km
1975
i përdorur
STAMPERSGAT, Holandë Holandë
Vendndodhja e shitësve
6215 km
1985
i përdorur
Dostal Maschinenbau GmbH Pilgerschritt Walzenwalke PWS 80
1
Schlitz- Bernshausen, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6583 km
2017
i ri
Grevesmühlen, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6533 km
2016
i përdorur
Emskirchen, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6719 km
1992
i përdorur

ALTENDORF WA 80
SHITUR MENJëHERë

në udhëheqësin e tregut në të gjithë botën nga 1 {EUR për reklamë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +44 (0) 20 806 810 84
ose shitur menjëherë

Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 (0) 20 331 800 72
Flag de
+49 (0) 201 857 86 10
Flag nl
+49 (0) 201 857 86 180
Flag pl
+48 (0) 223 076 958
Flag it
+49 (0) 201 857 86 152
Flag es
+34 (0) 911 433 456
Flag fr
+49 (0) 201 857 86 153
Flag us
+44 (0) 20 331 800 72