kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Makina jo të endura të përdorurar

Makina tekstili Makina jo të endura
Reklamë e klasifikuar
 Polyretec SJ50/ 30 Polyretec SJ50/ 30 Polyretec SJ50/ 30 Polyretec SJ50/ 30 Polyretec SJ50/ 30 Polyretec SJ50/ 30 Polyretec SJ50/ 30
more images
7
Rumania București
612 km
Ekstruder plastik Polyretec SJ50/ 30
Polyretec SJ50/ 30
2019
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMTEC WTIS HFFS 60 LAB
more images
1
Gjermani
1576 km
Linja e Prodhimit dhe Paketimit të Indeve të Lagura
AMTEC WTIS HFFS 60 LAB
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Rando PF 38 Rando PF 38 Rando PF 38
more images
3
Gjermani Langenlonsheim
1361 km
hapëse balte
Rando PF 38
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
W+D/BICMA Face-Mask Machine Auxilium FM W+D/BICMA Face-Mask Machine Auxilium FM W+D/BICMA Face-Mask Machine Auxilium FM W+D/BICMA Face-Mask Machine Auxilium FM W+D/BICMA Face-Mask Machine Auxilium FM W+D/BICMA Face-Mask Machine Auxilium FM W+D/BICMA Face-Mask Machine Auxilium FM W+D/BICMA Face-Mask Machine Auxilium FM W+D/BICMA Face-Mask Machine Auxilium FM
more images
9
Gjermani Osnabrück
1538 km
Makinë për maska fytyre W+D/BICMA Auxilium FM
W+D/BICMA Face-Mask Machine Auxilium FM
2020
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KARL MAYER cuadro maquina de 3 fronturas KARL MAYER cuadro maquina de 3 fronturas KARL MAYER cuadro maquina de 3 fronturas
more images
3
Spanja Polígono Mediavega, 50300, Zaragoza, España
1819 km
Kutia e kontrollit të Karl Mayer
KARL MAYER cuadro maquina de 3 fronturas
2009
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani
1576 km
Linja e Prodhimit dhe Paketimit të Indeve të Lagura
AMTEC WTIS HFFS 90
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kraus Reichert Pionier Super Kraus Reichert Pionier Super Kraus Reichert Pionier Super Kraus Reichert Pionier Super Kraus Reichert Pionier Super
more images
5
Gjermani Langenlonsheim
1361 km
makinë për shtrimin e rrobave
Kraus Reichert Pionier Super
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Discher Automatisierungstechnik GmbH DI07-MNS Discher Automatisierungstechnik GmbH DI07-MNS Discher Automatisierungstechnik GmbH DI07-MNS
more images
3
Gjermani Osnabrück
1538 km
Maska për mbrojtjen e gojës dhe hundës Discher DI07-MNS
Discher Automatisierungstechnik GmbH DI07-MNS
2020
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Dilo Dilo Dilo Dilo Dilo
more images
5
Gjermani Langenlonsheim
1361 km
makinë gjilpërash
Dilo
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
9
Gjermani Langenlonsheim
1361 km
linjë leshi
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni

Përdorur Makina jo të endura

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.