N816.1.2KN.18
Pompë vakumi
KNF
N816.1.2KN.18
VB plus TVSH
Viti i prodhimit
2016
Gjendje
I ri
Vendndodhje
Dietfurt an der Altmühl
Të dhëna për makinën
- Përshkrimi i makinës:
- Pompë vakumi
- Prodhues:
- KNF
- Model:
- N816.1.2KN.18
- Viti i prodhimit:
- 2016
- Gjendje:
- i ri
Çmimi & Vendndodhja
VB plus TVSH
- Vendndodhje:
- Thanner Weg 8, 92345 Dietfurt, Deutschland
Përshkrim
KNF vacuum pump N816.1.2KN.18 230V 50Hz 100W Pmax +50kPa 0.5bar
Giodpfjwh Nr Eex Aclet
unused from clearance stock
Njoftimi është përkthyer automatikisht. Mund të ketë gabime në përkthim.
Giodpfjwh Nr Eex Aclet
unused from clearance stock
Ofrues
Shënim: Regjistrohuni falas ose hyni, për të parë të gjitha informacionet.
I regjistruar që nga: 2017
50 Njoftime online
Dërgo kërkesë
Telefon & Faks
+49 8468 ... njoftime
Këto njoftime mund t'ju interesojnë edhe ju.
Njoftim i vogël
Hradec Králové 4
1 063 km
Tharës me Spërkatje Mini prej Qelqi Buchi B-290
BüchiB-290
BüchiB-290
Njoftim i vogël
Miastko
1 450 km
Sistemi i nxjerrjes së palëvizshme
Nestro
Nestro
Thisted
MAKINË PËR MBUSHJE TË NXHET / FTOHTË
Miele300 BC - Miele Lira
Miele300 BC - Miele Lira
Budapest
712 km
Rotavapor
BüchiR-200
BüchiR-200
Bad Oeynhausen
Shpimi i duelit dhe Eintreibmaschine
BiesseF/S
BiesseF/S
Hessisch Lichtenau
Kra hali me traversë, sistem vinçi i lehtë prej ALU, traversë e varur me dy shina me urë vinçi me nj
Ähnlich GIS GISKB ALU - kein DEMAGähnlich KBK
Gebhardshain
Mbajtës këmbësorësh me kalim
PROTEUS-LIFTPS B12
PROTEUS-LIFTPS B12
Wiefelstede
Pompë vakumi 0.18 kW 4,1 m³/h