Köttermann Digestorium Laborabzug 2-401-GBAAAY
Viti i prodhimit
2020
Gjendje
I përdorur
Vendndodhje
Borken Gjermania
Kapaku kimik 1500 mm, vit prodhimi 2020 Köttermann Digestorium Laborabzug 2-401-GBAAAY
more Images
Të dhëna për makinën
Përshkrimi i makinës:
Kapaku kimik 1500 mm, vit prodhimi 2020
Prodhues:
Köttermann Digestorium
Model:
Laborabzug 2-401-GBAAAY
Viti i prodhimit:
2020
Gjendje:
shumë mirë (i përdorur)
Çmimi & Vendndodhja
Vendndodhje:
Einsteinstraße 8a, 46325 Borken, Deutschland Gjermania
A21911333
Numri i referencës:
Përshkrim
Köttermann Laboratory Fume Hood Type 2-401-GBAAAY
Chemical Fume Hood / Fume Cupboard / Laboratory Workstation
Industrial-grade version with base cabinet and safety cabinet
Manufacturer: Köttermann
Type: 2-401-GBAAAY
Serial No.: 2-401-024880
Item No.: 2-401-1013076
Location: 44319 Dortmund
Sales type: Ex works
Special features: Loading possible at buyer’s expense
For sale is a used Köttermann laboratory fume hood from an industrial site closure.
Technical data according to nameplate/images:
Manufacturer: Köttermann
Type: 2-401-GBAAAY
Serial No.: 2-401-024880
Item No.: 2-401-1013076
Year of manufacture: 2020-5
Electrical data:
Operating voltage: 230 / 400 V
Current consumption: 16.0 A
Frequency: 50 – 60 Hz
Dimensions:
Width: 1500 mm
Depth: 900 mm
Front height: 2300 / 2550 mm
Cabinet height: 2300 mm
Working height: 900 mm
Usable space:
Usable width with PP lining: 1390 mm
Usable height: 1195 mm
Usable depth with PP lining: 795 mm