Pirunari lift
Jungheinrich ETV 110

EXW VB plus TVSH
2 000 €
2 100 €
Viti i prodhimit
2002
Gjendje
I përdorur (plotësisht funksionale)
Vendndodhje
Wunstorf Gjermania
Pirunari lift Jungheinrich ETV 110
Pirunari lift Jungheinrich ETV 110
Pirunari lift Jungheinrich ETV 110
Pirunari lift Jungheinrich ETV 110
Pirunari lift Jungheinrich ETV 110
Pirunari lift Jungheinrich ETV 110
Pirunari lift Jungheinrich ETV 110
Pirunari lift Jungheinrich ETV 110
Pirunari lift Jungheinrich ETV 110
Pirunari lift Jungheinrich ETV 110
Pirunari lift Jungheinrich ETV 110
more Images
Jungheinrich ETV 110
Jungheinrich ETV 110
Jungheinrich ETV 110
Jungheinrich ETV 110
Jungheinrich ETV 110
Jungheinrich ETV 110
Jungheinrich ETV 110
Jungheinrich ETV 110
Jungheinrich ETV 110
Jungheinrich ETV 110
Jungheinrich ETV 110

Të dhëna bazë

Përshkrimi i makinës:
Pirunari lift
Prodhues:
Jungheinrich
Model:
ETV 110
Numri i makinës:
91014236
Viti i prodhimit:
2002
Gjendje:
mirë (i përdorur)
Funksionalitet:
plotësisht funksionale
Orë pune:
65 535 h

Çmimi & Vendndodhja

EXW VB plus TVSH
2 000 €
2 100 €
Vendndodhje:
Hagenburger Str. 12, 31515 Wunstorf, DE Gjermania
Telefononi

Detaje teknike

Dimensionet dhe pesha

Peshë bosh:
2 664 kg
Lartësia e ngritjes:
6 500 mm
Ngritje e lirë:
2 050 mm
Lartësia e ndërtimit:
2 700 mm

Motori dhe kutia e shpejtësisë

Lloji i karburantit:
elektrik

Boshtet dhe rrotat

Lloji i gomës së përparme:
gomë poliuretani (që nuk lënë gjurmë)
Tipi i gomës së pasme:
gomë poliuretani (që nuk lënë gjurmë)

Bateri

Kapaciteti i baterisë:
375 Ah
Tensioni i baterisë:
48 V

Pajisjet ndihmëse

Gjatësia e pirunit:
1 150 mm
Zhvendosje anësore

Detaje të mëtejshme

Lloji i derdhës:
triplex
Kapacitet ngarkese:
1 000 kg

Detajet e ofertës

ID e shpalljes:
A21815008
Numri i referencës:
2604009
Përditësim:
së fundmi më 23.09.2026

Përshkrim

Jungheinrich ETV 110 Reach truck, year of manufacture 2002 with a Triplex mast

Knsdpfx Aey H D Dasb Ioc
Details: Jungheinrich ETV 110
Year of manufacture: 2002
Work hours (h): 65535
Mast type: Triplex
Lift height (mm): 6500
Freelift (mm): 2050
Build height (mm): 2700
Attachments: Sideshift
Lift capacity (kg): 1000
Fork length (mm): 1150
Weight (kg): 2664
Additional hydraulic vehicle: AH1
Additional hydraulic mast: AH1
Front wheels: Polyurethane
Rear wheels: Polyurethane
Battery YOM: 2019
Battery capacity (Ah): 375
Battery voltage (V): 48
Accessories: Load guard.
Comments: Full freelift.

Ofrues

Së fundi online: Dje

I regjistruar që nga: 2022

73 Njoftime online

Telefononi

Dërgo kërkesë

Tokëus 
Gjermania
Austri
Zvicra
Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Mbretëria e Bashkuar
Franca
Belgjika
Spanjë
Meksikë
Itali
Holanda
Polonia
Federata Ruse
Bjellorusia (Republika e Bjellorusisë)
Ukrainë
Estoni
Turqia
Zelanda e Re
Irlanda
Republika Çeke
Danimarka
Finlanda
Suedi
Norvegjia
Luksemburg
Greqia
Lituania
Letonia
Islandë
Portugalia
Brazili
Venezuela
Argjentina
Hungaria
Sllovaki
Rumania
Moldavia
Sllovenia
Serbia
Mali i Zi
Shqipëria
Kroacia
Bullgaria
Maqedonia e Veriut
Bosnjë dhe Hercegovinë
Izraeli
Egjipt
Maroku
India
Indonezi
Koreja e Jugut
Japoni
Tajlandë
Malajzia
Vietnami
Kina, Republika Popullore
Tajvan
Irani
Bangladeshi
Shënim: Kërkesa juaj do t’u përcillet të gjithë shitësve në kategorinë e makinave. Kjo ju lejon të merrni shumë oferta.
Kërkesa nuk mund të dërgohej. Ju lutemi provoni përsëri më vonë.

Telefon & Faks

+49 5031 ... njoftime
Këto njoftime mund t'ju interesojnë edhe ju.
Njoftim i vogël
Pirunari lift Jungheinrich ETV 110 - Service Neu - Batterie 83% - Garantie
Pirunari lift Jungheinrich ETV 110 - Service Neu - Batterie 83% - Garantie
Pirunari lift Jungheinrich ETV 110 - Service Neu - Batterie 83% - Garantie
Pirunari lift Jungheinrich ETV 110 - Service Neu - Batterie 83% - Garantie
Pirunari lift Jungheinrich ETV 110 - Service Neu - Batterie 83% - Garantie
more images
Gjermania Mannheim
1 298 km
Pirunari lift
JungheinrichETV 110 - Service Neu - Batterie 83% - Garantie
Telefononi
Njoftim i vogël
Vinç dore CORMAK PK2
Vinç dore CORMAK PK2
Vinç dore CORMAK PK2
Vinç dore CORMAK PK2
Vinç dore CORMAK PK2
Vinç dore CORMAK PK2
more images
Polonia Siedlce
1 235 km
Vinç dore
CORMAKPK2
Telefononi
Njoftim i vogël
Pirunari lift Jungheinrich ETV 110 - Service Neu - 5527 Std. - Batterie 83%
Pirunari lift Jungheinrich ETV 110 - Service Neu - 5527 Std. - Batterie 83%
Pirunari lift Jungheinrich ETV 110 - Service Neu - 5527 Std. - Batterie 83%
Pirunari lift Jungheinrich ETV 110 - Service Neu - 5527 Std. - Batterie 83%
Pirunari lift Jungheinrich ETV 110 - Service Neu - 5527 Std. - Batterie 83%
more images
Gjermania Mannheim
1 298 km
Pirunari lift
JungheinrichETV 110 - Service Neu - 5527 Std. - Batterie 83%
Telefononi
Njoftim i vogël
Arrit kamion Jungheinrich ETV110 - TRIPLEX
Arrit kamion Jungheinrich ETV110 - TRIPLEX
Arrit kamion Jungheinrich ETV110 - TRIPLEX
Arrit kamion Jungheinrich ETV110 - TRIPLEX
Arrit kamion Jungheinrich ETV110 - TRIPLEX
Arrit kamion Jungheinrich ETV110 - TRIPLEX
Arrit kamion Jungheinrich ETV110 - TRIPLEX
Arrit kamion Jungheinrich ETV110 - TRIPLEX
Arrit kamion Jungheinrich ETV110 - TRIPLEX
Arrit kamion Jungheinrich ETV110 - TRIPLEX
more images
Hamburg
1 571 km
Arrit kamion
JungheinrichETV110 - TRIPLEX
Tregtar i verifikuar
Telefononi
Njoftim i vogël
Sharr rrethor formati FELDER FORMAT4 Kappa 550 (2021) FELDER FORMAT4 Kappa 550
Sharr rrethor formati FELDER FORMAT4 Kappa 550 (2021) FELDER FORMAT4 Kappa 550
Sharr rrethor formati FELDER FORMAT4 Kappa 550 (2021) FELDER FORMAT4 Kappa 550
Sharr rrethor formati FELDER FORMAT4 Kappa 550 (2021) FELDER FORMAT4 Kappa 550
Sharr rrethor formati FELDER FORMAT4 Kappa 550 (2021) FELDER FORMAT4 Kappa 550
Sharr rrethor formati FELDER FORMAT4 Kappa 550 (2021) FELDER FORMAT4 Kappa 550
more images
Gjermania Gjermania
1 468 km
Sharr rrethor formati FELDER FORMAT4 Kappa 550 (2021)
FELDER FORMAT4Kappa 550
Tregtar i verifikuar
Telefononi
Njoftim i vogël
R 14 - * Atex EX * Pyroban 3G / Z2 * Triplex FFL * Bateri E RE !! LINDE R 14 -  * Atex EX * Pyroban  3G / Z2 * Triplex FFL *  NEW battery !!
R 14 - * Atex EX * Pyroban 3G / Z2 * Triplex FFL * Bateri E RE !! LINDE R 14 -  * Atex EX * Pyroban  3G / Z2 * Triplex FFL *  NEW battery !!
R 14 - * Atex EX * Pyroban 3G / Z2 * Triplex FFL * Bateri E RE !! LINDE R 14 -  * Atex EX * Pyroban  3G / Z2 * Triplex FFL *  NEW battery !!
R 14 - * Atex EX * Pyroban 3G / Z2 * Triplex FFL * Bateri E RE !! LINDE R 14 -  * Atex EX * Pyroban  3G / Z2 * Triplex FFL *  NEW battery !!
R 14 - * Atex EX * Pyroban 3G / Z2 * Triplex FFL * Bateri E RE !! LINDE R 14 -  * Atex EX * Pyroban  3G / Z2 * Triplex FFL *  NEW battery !!
R 14 - * Atex EX * Pyroban 3G / Z2 * Triplex FFL * Bateri E RE !! LINDE R 14 -  * Atex EX * Pyroban  3G / Z2 * Triplex FFL *  NEW battery !!
R 14 - * Atex EX * Pyroban 3G / Z2 * Triplex FFL * Bateri E RE !! LINDE R 14 -  * Atex EX * Pyroban  3G / Z2 * Triplex FFL *  NEW battery !!
R 14 - * Atex EX * Pyroban 3G / Z2 * Triplex FFL * Bateri E RE !! LINDE R 14 -  * Atex EX * Pyroban  3G / Z2 * Triplex FFL *  NEW battery !!
R 14 - * Atex EX * Pyroban 3G / Z2 * Triplex FFL * Bateri E RE !! LINDE R 14 -  * Atex EX * Pyroban  3G / Z2 * Triplex FFL *  NEW battery !!
R 14 - * Atex EX * Pyroban 3G / Z2 * Triplex FFL * Bateri E RE !! LINDE R 14 -  * Atex EX * Pyroban  3G / Z2 * Triplex FFL *  NEW battery !!
R 14 - * Atex EX * Pyroban 3G / Z2 * Triplex FFL * Bateri E RE !! LINDE R 14 -  * Atex EX * Pyroban  3G / Z2 * Triplex FFL *  NEW battery !!
R 14 - * Atex EX * Pyroban 3G / Z2 * Triplex FFL * Bateri E RE !! LINDE R 14 -  * Atex EX * Pyroban  3G / Z2 * Triplex FFL *  NEW battery !!
R 14 - * Atex EX * Pyroban 3G / Z2 * Triplex FFL * Bateri E RE !! LINDE R 14 -  * Atex EX * Pyroban  3G / Z2 * Triplex FFL *  NEW battery !!
R 14 - * Atex EX * Pyroban 3G / Z2 * Triplex FFL * Bateri E RE !! LINDE R 14 -  * Atex EX * Pyroban  3G / Z2 * Triplex FFL *  NEW battery !!
R 14 - * Atex EX * Pyroban 3G / Z2 * Triplex FFL * Bateri E RE !! LINDE R 14 -  * Atex EX * Pyroban  3G / Z2 * Triplex FFL *  NEW battery !!
R 14 - * Atex EX * Pyroban 3G / Z2 * Triplex FFL * Bateri E RE !! LINDE R 14 -  * Atex EX * Pyroban  3G / Z2 * Triplex FFL *  NEW battery !!
R 14 - * Atex EX * Pyroban 3G / Z2 * Triplex FFL * Bateri E RE !! LINDE R 14 -  * Atex EX * Pyroban  3G / Z2 * Triplex FFL *  NEW battery !!
R 14 - * Atex EX * Pyroban 3G / Z2 * Triplex FFL * Bateri E RE !! LINDE R 14 -  * Atex EX * Pyroban  3G / Z2 * Triplex FFL *  NEW battery !!
R 14 - * Atex EX * Pyroban 3G / Z2 * Triplex FFL * Bateri E RE !! LINDE R 14 -  * Atex EX * Pyroban  3G / Z2 * Triplex FFL *  NEW battery !!
R 14 - * Atex EX * Pyroban 3G / Z2 * Triplex FFL * Bateri E RE !! LINDE R 14 -  * Atex EX * Pyroban  3G / Z2 * Triplex FFL *  NEW battery !!
R 14 - * Atex EX * Pyroban 3G / Z2 * Triplex FFL * Bateri E RE !! LINDE R 14 -  * Atex EX * Pyroban  3G / Z2 * Triplex FFL *  NEW battery !!
more images
Wijchen
1 617 km
R 14 - * Atex EX * Pyroban 3G / Z2 * Triplex FFL * Bateri E RE !!
LINDER 14 - * Atex EX * Pyroban 3G / Z2 * Triplex FFL * NEW battery !!
Telefononi