M 3232 S 6X4 WITH LOGLIFT F105Z 27A & LEEBUR HO...
Sistemi i krahut me grep
Ginaf
VB plus TVSH
Viti i prodhimit
2001
Gjendje
I përdorur
Vendndodhje
Meerkerk
Të dhëna për makinën
- Përshkrimi i makinës:
- Sistemi i krahut me grep
- Prodhues:
- Ginaf
- Viti i prodhimit:
- 2001
- Gjendje:
- shumë mirë (i përdorur)
Çmimi & Vendndodhja
VB plus TVSH
- Vendndodhje:
- Meerkerk, Holanda
Telefononi
Detaje teknike
- Kilometrazh:
- 483 500 km
- Fuqi:
- 315 kW (428,28 HP)
- Regjistrimi i parë:
- Lloji i karburantit:
- naftë
- Përmasa e gomës:
- 385/65R22,5
- Konfigurimi i boshteve:
- 6x4
- Baza e boshtit:
- 6 650 mm
- Karburant:
- naftë
- Kapacitet i rezervuarit të karburantit:
- 430 l
- Ngjyrë:
- jeshil
- Kabina drejtuesi:
- kabinë gjumi
- Lloji i ingranazhit:
- mekanik
- Numri i shpejtësive:
- 16
- Klasa e emetimit:
- Euro 3
- Pezullimi:
- tjetër
- Numri i vendeve:
- 2
- Gjatësia totale:
- 9 310 mm
- Gjerësia totale:
- 2 530 mm