Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

forca goditjen 5000 - 9999 kN blej përdorur

60 rezultate për
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëri (ndryshim)
anuloj
Wien, Austri Austri
(Vendndodhja e shitësve)
839 km
1996
i shkëlqyer (i përdorur)
Lastovče 42, 8000 Novo mesto, Slovenia Slovenia
658 km
2000
i shkëlqyer (i përdorur)
Gen. M. R. Štefánika 384/69, 911 01 Trenčín, Slovakia Slovakia
877 km
2011
aq i mirë sa i ri (ex-display)
Kaiserslautern, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1336 km
2019
gati për përdorim
Brand : SANDRETTO First running date : 1998 Bihbyvciu CLOSING UNIT Clamping force : 750T Between tie-bars : 1060x1060 mm Maximal opening : 1150 mm Ejector stroke : 350 mm INJECTION UNIT Screw diameter : 120 mm Shot volume : 5598 cm3 Pressure on material : 1137 bar
Kaiserslautern, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1336 km
1995
gati për përdorim
 

I përdorur forca goditjen 5000 - 9999 kN

Kërkoni plotësisht Machineseeker dhe më shumë se 200 000 makina të përdorura tani.
Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Successful: Detyra e kryer
gabim: Detyra nuk mund të kryhej
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153