Festo ADVU-50-30-A-PA
çmim fiks plus TVSH
Gjendje
I përdorur
Vendndodhje
Wiefelstede Gjermania
Cilindër kompakt Festo ADVU-50-30-A-PA
more Images
Festo ADVU-50-30-A-PA
Festo ADVU-50-30-A-PA
Festo ADVU-50-30-A-PA
Festo ADVU-50-30-A-PA
Të dhëna për makinën
Përshkrimi i makinës:
Cilindër kompakt
Prodhues:
Festo
Model:
ADVU-50-30-A-PA
Gjendje:
i përdorur
Çmimi & Vendndodhja
çmim fiks plus TVSH
Vendndodhja e shitësit:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Gjermania Gjermania
A4229429
Numri i referencës:
Përshkrim
Pneumatic cylinders, air cylinders, standard cylinders, clamping cylinders
-Stroke: 30 mm
-Piston diameter: 50 mm
-Piston rod: 16 mm