Bulmor DQ60-14-75T - TRIPLEX
VB plus TVSH
Viti i prodhimit
2015
Gjendje
I përdorur (plotësisht funksionale)
Vendndodhje
Hamburg Gjermania
Sideloader Bulmor DQ60-14-75T - TRIPLEX
more Images
Bulmor DQ60-14-75T - TRIPLEX
Të dhëna për makinën
Përshkrimi i makinës:
Sideloader
Prodhues:
Bulmor
Model:
DQ60-14-75T - TRIPLEX
Viti i prodhimit:
2015
Gjendje:
i përdorur
Funksionalitet:
plotësisht funksionale
Orë pune:
7 586 h
Çmimi & Vendndodhja
VB plus TVSH
qira:
është e mundur
Vendndodhja e shitësit:
Liebigstraße 38, 22113 Hamburg, Gjermania Gjermania
Telefononi
Detaje teknike
Kapacitet ngarkese:
6 000 kg
Lartësia e ngritjes:
7 500 mm
Lloji i karburantit:
naftë
Lloji i derdhës:
triplex
Lartësia e ndërtimit:
3 400 mm
Gjerësia e kornizës së pirunit:
1 460 mm
Gjatësia e pirunit:
1 400 mm
Gjatësia totale:
5 120 mm
Lloji i lëvizjes:
Diesel
Gjerësia e ndërtimit:
2 200 mm
Detajet e ofertës
ID e shpalljes:
A19217726
Numri i referencës:
Përshkrim
Sideloader
Load center: 700
Fork width: 200 mm
Fork thickness: 60 mm
Mast type: Triplex
Condition: Ready for use and fully functional
Technical condition: Very good
Front tires type: Superelastic
Front tires size: 3.00-15
Rear tires type: Superelastic
Rear tires size: 3.00-15
Gjdpfx Aowmtl Tjclobl
Heating, full cab, full free lift,
Platform height: 1030 mm