kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Sistemet e rigjenerimit të përdorurar

Riciklimi dhe asgjësimi Sistemet e rigjenerimit
Reklamë e klasifikuar
MERCATOR MCTR MERCATOR MCTR MERCATOR MCTR MERCATOR MCTR MERCATOR MCTR MERCATOR MCTR MERCATOR MCTR MERCATOR MCTR MERCATOR MCTR
more images
9
Polonia Stary Sącz
937 km
Linja për granula plastike
MERCATOR MCTR
2017
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hartmann KBO Allrode VV  18000 Hartmann KBO Allrode VV  18000 Hartmann KBO Allrode VV  18000 Hartmann KBO Allrode VV  18000 Hartmann KBO Allrode VV  18000 Hartmann KBO Allrode VV  18000 Hartmann KBO Allrode VV  18000 Hartmann KBO Allrode VV  18000 Hartmann KBO Allrode VV  18000
more images
9
Gjermani Schkopau
(Vendndodhja e tregtarit)
1298 km
impiant avullimi me vakum
Hartmann KBO Allrode VV 18000
e pakontrolluar (e perdorur)
Thirrni

Përdorur Sistemet e rigjenerimit

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.