MINI-VFFS 50CF-SHWR
Makinë mbështjellëse rrjedhëse
AMTEC
MINI-VFFS 50CF-SHWR
Gjendje
I ri
(plotësisht funksionale)
Vendndodhje
Reinbek
Të dhëna për makinën
- Përshkrimi i makinës:
- Prodhues:
- AMTEC
- Model:
- MINI-VFFS 50CF-SHWR
- Gjendje:
- i ri
- Funksionalitet:
- plotësisht funksionale
Çmimi & Vendndodhja
- Vendndodhje:
- Gutenbergstr. 38, 21465 Reinbek, Deutschland
- A18656941
- Numri i referencës:
- GE-VFFSSYS-50GR-SHWR
- Përditësim:
- së fundmi më 26.09.2025
Përshkrim
Technical data:
bag size: L20-160mm & W~22.5mm;
dosing range: 1-100g;
max. speed of the machine in neutral: 50 cycles/minute;
suitable film: laminated film, heat sealable;
power supply: 220V, 50Hz;
power consumption: 2kW;
air pressure: max. 0.6MPa;
compressed air consumption: 2m³/h;
Gsdpfx Agev Hnzqsljit
dimensions: ~ L800xW700xH1800mm;
weight: ~ 280kg.
Technical data:
dosing range: 1-100g;
power supply: 220V, 50Hz;
power consumption: 2kW;
air pressure: max. 0.6MPa;
Gsdpfx Agev Hnzqsljit
weight: ~ 280kg.
Ofrues
Shënim: Regjistrohuni falas ose hyni, për të parë të gjitha informacionet.
I regjistruar që nga: 2006
593 Njoftime online
Dërgo kërkesë
Telefon & Faks
+49 40 33... njoftime
Këto njoftime mund t'ju interesojnë edhe ju.
Njoftim i vogël
Wöllstadt
1 345 km
Makineri për paketimin e kartonit B
Kartonaufrichter B
Kartonaufrichter B
Njoftim i vogël
Wöllstadt
1 345 km
Makineri për qese tubulare B
Impuls PackagingFlowpack VFFS Smart 304 200/420 B
Makineri për qese tubulare B
Impuls PackagingFlowpack Boxmotion TF 250/120/600 B
Suffolk
Makinë vulosjeje me formë vertikale
GIC Gainsborough Industrial ControlsVFB4000
Makineri për paketim me qese tubolare Box-Motion BF B
Box-Motion BF 900mm B
Box-Motion BF 900mm B