Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Janssen Pallettrucks BV fund Wijchen:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Erik Janssen
Bijsterhuizen 5121
6604 LX Wijchen
Holanda


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Zgjedhësi i porosive me kontroll të dyfishtë !!
Zgjedhësi i porosive me kontroll të dyfishtë !! Linde V10 (5212) 2W5350 - initi. FULL options

Manufacturer + model LINDE V 10 - 5212 serie Mast 2W5350 ID 22014.5099 d Mast 2W Lowered height 2900 mm Lifting height 5350 mm Capacity 1000 ...

ELM ** MiFOSS - shpërndarës pirunësh
ELM ** MiFOSS - shpërndarës pirunësh E-L-M MiFOSS 12

BT onderdeelnummer = 7580034 Normale nieuwprijs 13.250,- euro NEW - Unused 2tshsq ...

Zgjedhësi i porosive - Kontroll i dyfishtë
Zgjedhësi i porosive - Kontroll i dyfishtë Still EK x - 2W2700 - initi.

Manufacturer + model STILL EK-X Mast 2W2700 ID 21020.8009 d Mast 2W Lowered height 2500 mm Lifting height 2700 mm Capacity 1000 kg Platform ...

Dërgo kërkesë te Janssen Pallettrucks BV:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Zgjedhësi i porosive me kontroll të dyfishtë !! Linde V10 (5212) 2W5350 - initi. FULL options

Manufacturer + model LINDE V 10 - 5212 serie Mast 2W5350 ID 22014.5099 d Mast 2W Lowered height 2900 mm Lifting height 5350 mm Capacity 1000 kg Platform height 4700 mm Picking heig......


ELM ** MiFOSS - shpërndarës pirunësh E-L-M MiFOSS 12

BT onderdeelnummer = 7580034 Normale nieuwprijs 13.250,- euro NEW - Unused 2tshsq......


Zgjedhësi i porosive - Kontroll i dyfishtë Still EK x - 2W2700 - initi.

Manufacturer + model STILL EK-X Mast 2W2700 ID 21020.8009 d Mast 2W Lowered height 2500 mm Lifting height 2700 mm Capacity 1000 kg Platform height 2100 mm Picking height 3700 mm 0i......


Zgjedhësi i porosive - Kontroll i dyfishtë Still EK x - 2W2700 - initi.

Manufacturer + model STILL EK-X Mast 2W2700 ID 21020.8010 d Mast 2W Lowered height 2500 mm Lifting height 2700 mm Capacity 1000 kg Platform height 2100 mm B2a3v7tf0w Picking height......


Zgjedhësi i porosive - Coldstore - 30 C Still EK x - 2W1800 - initi. ( Coldstore - 30 C )

Manufacturer + model STILL EK-X Mast 2W1800 ID 21020.8178 Pxhwz d Mast 2W Lifting height 1800 mm Capacity 1000 kg Platform height 1200 mm Picking height 2800 mm Year :2013 Hou......


Zgjedhësi i porosive - Coldstore - 30 C Still EK x - 2W1800 - initi. ( Coldstore - 30 C )

Manufacturer + model STILL EK-X Mast 2W1800 ID 21020.8160 d Mast 2W Lowered height 1510 mm Lifting height 1800 mm Capacity 1000 kg Platform height 1200 mm Picking height 2800 mm Y......VNA - Kamion me rresht të ngushtë BT VCE100AC 290ZT + 180 SG / SF

Manufacturer + model BT VCE 100 ac Mast 2W4700 ID 17031.9352 d Mast 2W2950 Lowered height 2600 mm Lifting height 4700 mm B2a3zqbjlc Capacity1000 kg Platform height 3150 mm Picking ......


zgjedhës porosie Linde V10 ( 5212 ) 2W1050

Manufacturer + model LINDE V 10 : :- 5212 serie :Mast 2W1050 ID 20040.8227 Cat. Demo Mast 2W Lifting height 1050 mm Capacity 1000 kg Platform height 1100 mm Picking hei......


zgjedhës porosie Linde N20Vi - 2W960 - 2350 x 520

Manufacturer + model LINDE N 20 Vi Eovp8i2di Mast 2W960 ** 2350 x 520 ID 21040.8076 d Mast 2W960 Capacity 2000 kg Platform height 690 mm Picking height 2560 mm (2000 kg) Year 2016......


zgjedhës porosie Linde V10 ( 5212 ) 2W1800 - initi.

Manufacturer + model LINDE V 10 - 5021 serie Mast 2W1800 B2a33f229l ID 20091.0060 Cat .Used Mast 2W Lowered height 1510 mm Lifting height 1800 mm Capacity 800 kg Platform height 12......


zgjedhës porosie Linde V10 ( 5212 ) 2W1800 - initi.

Manufacturer + model LINDE V 10 - 5021 serie Mast 2W1800 ID 20091.0061 d Mast 2W Gx972o Lowered height 1510 mm Lifting height 1800 mm Capacity 800 kg Platform height 1200 mm Pickin......


zgjedhës porosie Linde V10 ( 5212 ) 2W1800 - initi.

Manufacturer + model LINDE V 10 - 5021 serie Mast 2W1800 ID 20091.0058 Cat. Used Mast 2W Lowered height 1510 mm Lifting height 1800 mm Capacity 800 kg Platform height 1200 mm Picki......


Zgjedhësi i porosive - përmes pllajës Linde V10 (5212) 2W1500

Manufacturer + model LINDE V 10 - 5212 serie B2a382wotu Mast 2W1500 ID 20011.5115 d Mast 2W Lifting height 1500 mm Capacity 1000 kg Platform height 1500 mm Picking height 3100 mm Y......


Zgjedhësi i porosive përmes pllajës Linde V10 (5212) 2W1500

Manufacturer + model LINDE V 10 - 5212 serie Mast 2W1500 ID 20011.2113 d Mast 2W Lifting height 1500 mm Capacity 1000 kg Platform height 3100 mm Year 2011 Hours 2713 hours Capacity......


Stacker - Rotator Logitrans SELFR 1002/902 - 1F600 - Rotator !!

Manufacturer + model LOGITRANS SELFR 1002 / 920 Mast 1F660 + Rotator !! ID 21031.3175 o Mast 1F660 Lifting height 660 mm Cf7zgl0 Capacity 1000 kg Year 2011 Hours 500 hours Capacity......


Stacker - Rotator Logitrans SELFR 1002/902 - 1F600 - Rotator !!

Manufacturer + model LOGITRANS SELFR 1002 / 920 Mast 1F660 + Rotator !! B2a7brrbh7 ID 21031.3176 o Mast 1F660 Lowered height :1320 mm Lifting height 660 mm Capacity :1000 k......


Stacker - Dubbelstock Still EXD-SF20 - 2W2050 + initi. - Forks = 40 MM !!

STILL EXD - SF 20 special 2W2050 with FORKS HEIGHT = only 40 MM !!!! Mast 2W2050 ID 19021.8238 B2a7coesea Cat. Demo Mast 2W2050 Lowered height 1550 mm Lifting height 2050 mm Capac......


Stacker - Dubbelstock Still EXD-SF20 - 2W2050 + initi. - Forks = 40 MM !!

STILL EXD - SF 20 special 2W2050 with FORKS HEIGHT = only 40 MM !!!! Mast 2W2050 ID 19021.8239 Cat. Demo Mast 2W2050 Lowered height 1550 mm Lifting height 2050 mm Cittzad Capacity......


Zgjedhësi i porosive me Induksion dhe PSA Jungheinrich EKS312 Z+i 750ZT - Wire Guidance & PSA

Manufacturer + model JUNGHEINRICH EKS 312 Mast Z + i - 115 ** 750 ZT ID :210873.7552 d Mast 2W Lowered height 4650 mm Lifting height 8300 mm Capacity 1200 kg Platform height 7......


Zgjedhësi i porosive me Induksion dhe PSA Jungheinrich EKS312 Z+i 750ZT - Wire Guidance & PSA

Manufacturer + model JUNGHEINRICH EKS 312 Mast Z + i - 115 ** 750 ZT ID :210883.7549 d Mast 2W Lowered height 4650 mm Lifting height 8300 mm Capacity 1200 kg Platform height 7......


Zgjedhësi i porosive me Induksion dhe PSA Jungheinrich EKS312 Z+i 750ZT - Wire Guidance & PSA

Manufacturer + model JUNGHEINRICH EKS 312 Mast Z + i - 115 ** 750 ZT ID :21064.8516 d Mast 2W Lowered height 4650 mm Lifting height 8300 mm Capacity 1200 kg Platform height 750......


Zgjedhësi i porosive me Induksion dhe PSA Jungheinrich EKS312 Z+i 750ZT - Wire Guidance & PSA

Manufacturer + model JUNGHEINRICH EKS 312 Mast Z + i - 115 ** 750 ZT ID :210694.8546 d Mast 2W Lowered height 4650 mm Lifting height 8300 mm Capacity 1200 kg Platform height 75......


Zgjedhësi i porosive me Induksion dhe PSA Jungheinrich EKS312 Z+i 750ZT - Wire Guidance & PSA

Manufacturer + model JUNGHEINRICH EKS 312 Mast Z + i - 115 ** 750 ZT ID :210674.8551 d Mast 2W Lowered height 4650 mm Lifting height 8300 mm Capacity 1200 kg B2a7hzzxms Platfor......


Zgjedhësi i porosive me Induksion dhe PSA Jungheinrich EKS312 Z+i 750ZT - Wire Guidance & PSA

Manufacturer + model JUNGHEINRICH EKS 312 Mast Z + i - 115 ** 750 ZT ID :21064.8542 d Mast 2W Lowered height 4650 mm Lifting height 8300 mm Capacity 1200 kg Pxhyv Platform heig......


119 anzeigen
Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej