Hamdosh Maschinenhandel fund Schleswig-Holstein - Dänischenhagen:

Die Firma Hamdosh-Trading wurde 2011 gegründet und befasst sich mit dem Import, Export von gebrauchten Maschinen .

Wir handeln hauptsächlich mit den folgenden Produkten :


- Stromaggregate bzw. Stromerzeuger
- Notstromaggregate , BHKW's
- Dieselmotoren von LKW’s oder Baumaschinen
- Baukompressoren
- Traktoren
- Kühlanlagen
- Industriewaren

Zoti Zakaria Hamdosh Shwal
Teichkoppel 34
24229 Schleswig-Holstein - Dänischenhagen
Gjermani
Schleswig-Holstein


Ky tregtar është verifikuar me sukses dhe i është dhënë vula e besimit Machineseeker.

Çfarë do të thotë vula e besimit?

Shenja e besimit Machineseeker u jep blerësve mundësinë të shohin me një shikim nëse kanë të bëjnë me një shitës të besueshëm.

Vula e besimit

Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:

Gjenerator emergjence MTU 825 KVA

for sale a used emergency generator with MTU engine in very good condition, installed in a 40' foot container Technical data: Condition : ...

Gjeneratorë urgjence 12X Perkins 2100 KVA

For sale we have a complete power plant 20 Mega Watt in mint condition consisting of 12 pieces of diesel emergency power units each 2100 KVA ...

I RI! Gjenerator emergjence SDMO 33 KVA

we have 10 new soundproofed emergency power generators with John Deere engine for sale immediately available in stock Technical data Co ...

Dërgo kërkesë te Hamdosh Maschinenhandel:

us 
Gjermani
Austria
Zvicra
Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Mbretëria e Bashkuar
Francës
Belgjika
Spanja
Meksika
Italia
Holanda
Polonia
Federata Ruse
Bjellorusi (Bjellorusi)
Ukraina
Estonia
Turqia
Zelanda e Re
Irlanda
Republika Çeke
Danimarka
Finlanda
Suedia
Norvegjia
Luksemburgu
Greqia
Lituania
Letonia
Islanda
Portugalia
Brazil
Venezuela
Argjentina
Hungaria
Sllovakia
Rumania
Moldavia
Sllovenia
Serbia
Mali i Zi
Shqipëria
Kroacia
Bullgaria
Maqedonia
Bosnje dhe Hercegovinë
Izraelit
Egjipti
Maroku
India
Indonezia
Korea e jugut
Japonia
Tajlandë
Malajzia
Vietnami
Kina
Tajvani
Irani
Bangladeshi
Afganistan

Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:

Gjenerator emergjence MTU 825 KVA

for sale a used emergency generator with MTU engine in very good condition, installed in a 40' foot container Technical data: Condition : Very good , runs perfectly Manufacturer......


Gjeneratorë urgjence 12X Perkins 2100 KVA

For sale we have a complete power plant 20 Mega Watt in mint condition consisting of 12 pieces of diesel emergency power units each 2100 KVA / 1700 KW and Perkins engine . The com......


I RI! Gjenerator emergjence SDMO 33 KVA

we have 10 new soundproofed emergency power generators with John Deere engine for sale immediately available in stock Technical data Condition : New ! Manufacturer : SDMO ( F......


Gjenerator emergjence Perkins 70 KVA

for sale we have a used generating set with Perkins engine in very good condition. Bhochenk Technical data: Condition : Very good Engine : Perkins 6 cylinder, diesel water cool......


Gjenerator emergjence Deutz 85 KVA

for sale we have a used power generator soundproofed with Deutz engine immediately available in stock Technical data: Condition : very good Manufacturer : Bredenoord Engine......


Gjenerator Perkins 25 KVA

For sale is a used diesel generator set in very good condition. Technical data: Condition: very good Engine : Perkins 3 cylinder diesel water cooled Power : 25 KVA RPM : 1500......


I RI! Gjenerator emergjence John Deere 165 KVA

we have new soundproofed emergency power generators with John Deere engine for sale Cjjt2N2F2C More new gensets on request ! Technical data Condition : New ! Manufacturer : SD......


I RI! Gjenerator emergjence John Deere 60 KVA

we have new soundproofed emergency power generators with John Deere engine for sale More new gensets on request ! Technical data Condition : New ! Manufacturer : SDMO ( France......


I RI! Gjenerator emergjence Perkins 150 KVA

We have a new soundproofed emergency generator with a Perkins engine for sale. More new gensets on request ! Technical data: Condition : New ! Manufacturer : FG Wilson Model ......


30 x Perkins Engine 1004, motor forklift

We have 30 identical used Perkins engines in very good condition for sale. Technical data : Manufacturer : Perkins ( England) Ezfpjzb Type : 4 cylinder 1004-4 Power : 63 KW / 8......


Gjenerator emergjence Perkins 60 KVA

For sale is a used diesel generator set, soundproofed and in very good condition. Here are the technical data : Dimensions : Length : 3,66 m Width : 1,15 m Height : 2,10 m Weig......


Set gjenerator detar Fischer Panda 40KVA

for sale we have a used marine diesel generator set soundproofed with JCB engine Bzdhyumv Technical data: Condition : very good Manufacturer : Fischer Panda Model : Panda 50-4......


Motor dizel motori i anijes lokomotivë MAK

We have an old MAK diesel engine for sale. It can be installed for a train or ship engine. Technical data : Manufacturer: MAK Model : MS 301F RPM : 900 rpm. Power : 450 HP Y......


Ngarkues me skapa motori Liebherr D904

We have a used Liebherr engine in very good condition for sale. Technical data : Dlgt7R Manufacturer : Liebherr Type : 4 cylinder diesel D904 NA Power : 60 KW / 80 HP at 2000 ......


Motori detar MTU 12V4000P83

For sale is a used marine MTU engine in very good condition. Technical data : G2Ukv2Yfgf Manufacturer : MTU Type number : 12V4000 P8 ( V12 BiTurbo Diesel ) Power: 1680 KW / 227......


Gjenerator Mercedes 80 KVA

We have a used generator set with a Mercedes engine for sale Technical data: Beir2Jphkuv Condition : very good Engine : Mercedes 6 cylinder turbo diesel , water cooled Type nu......


Motorri me naftë

For sale we have a used Deutz engine air-cooled in very good condition. B0837Apb Technical data: Manufacturer : Deutz TypeNo. : 6 Cylinder Turbo Diesel BF6L913C Power : 121 KW ......


Gjenerator emergjence

We have a used generator set with a Deutz engine for sale Technical data: Condition : very good Engine : Deutz 2 cylinder diesel , air cooled type number : F2L511 Power : 20 ......


Gjenerator emergjence

for sale have a used generator set with Cummins engine in very good condition, silenced. Technical data: Engine : Cummins 4 cylinder diesel water cooled . Power : 30 KVA / 24 K......


Gjenerator emergjence

for sale have a used generator set with Deutz engine in good used condition Technical data: Engine : Deutz V12 , 12 cylinder BiTurbo Diesel water cooled . Type number : BF12M71......


Gjenerator emergjence

for sale we have a used emergency power generator with Volvo Penta engine in mint condition Blgiqup9Cpc Technical data: Engine : Volvo Penta 6 cylinder turbo diesel water cooled......


Motorri me naftë

For sale we have a used Mercedes Atego engine with gearbox in very good condition. Technical data: Manufacturer : Mercedes Benz TypeNo. : OM 904 LA IV/3-08 The engine ran unti......


Motorri me naftë

For sale we have a used Deutz engine air-cooled in very good condition. Technical data: Bllvekcmx3Q Manufacturer : Deutz TypeNo. : 4 cylinder diesel F4L912 Power : 46.5 KW / 63......


Motorri me naftë

For sale we have a used Deutz engine air-cooled in very good condition. Technical data: Manufacturer : Deutz TypeNo. : 6 Cylinder Turbo Diesel BF6L513 R Power : 200 KW / 270 HP......


Motorri me naftë

We have two used engines in very good condition for sale. Technical data: Engine : Mitsubishi TypeNo. : 12 Cylinder , V12 BiTurbo Diesel , S12A2 - C2MPTK Power : 634 KW / 863 P......


tregoni 50