Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Artisan Metal fund Koceni:

Our company produce, install and repair woodworking equipment fulfilling customers' individual orders.

Frau Baiba Stulpina
Gravas 7
4208 Koceni
Letonia


Informacione të tjera ligjore

SIA Artisan Metal
Reg. nr. 44103084036
PVN reg.nr. LV44103084036

klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Kasetë e ngjitësit të afisheve
Kasetë e ngjitësit të afisheve Artisan Metal

Suitable for dry and sawn stickers. Fully equipped. Bl8yssa7ss Sticker-stacker cassette for sticker size 50x1200x10 (fixed) and sticker-stac ...

Tabela e regjistrave
Tabela e regjistrave Artisan Metal

Log table for sorting and feeding logs into the firewood processor. It is controlled hydraulically with the operating levers of the firew ...

Dërgo kërkesë te Artisan Metal:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Kasetë e ngjitësit të afisheve Artisan Metal

Suitable for dry and sawn stickers. Fully equipped. Bl8yssa7ss Sticker-stacker cassette for sticker size 50x1200x10 (fixed) and sticker-stacker cassete for stickers of different si......


Tabela e regjistrave Artisan Metal

Log table for sorting and feeding logs into the firewood processor. It is controlled hydraulically with the operating levers of the firewood processor’s control unit. Full assem......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej