Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
IBM Holland BV fund Oldenzaal:

Handel, revisie, reparatie en onderhoud van bakkerijmachines in ambachtelijke en industriële bakkerijen.

Herr Herbert Kroeze
Doesburgstraat 11
7575 EN Oldenzaal
Holanda


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Linja e bukës, industriale
Linja e bukës, industriale WP Haton V700,CCR59, BIP72M, Combi U

WP Haton bread line capacity up to approx. 4,000 pcs / hour, dough weight 150-1,000 grams consisting of: Bjkzkulavv WP Divider Type V700-4 ...

makine koke me depaner
makine koke me depaner König 5 row rex classic

König 5 row Rex Classic line Type SK58 with König setting unit Type DRA K-L , Bswswu9e building year 2007, capacity till 7.500 pcsh, dough w ...

ndarës wp haton
ndarës wp haton wp haton V700-3 chamber industrial divider,

WP Haton Divider, Type V700-3 chamber industrial divider, building year 2014, Ca8siui8 capacity 1.500-4.500 pcsh, dough weight 300-1.400 gra ...

Dërgo kërkesë te IBM Holland BV:
Makinat e përdorura në zonat e mëposhtme:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Linja e bukës, industriale WP Haton V700,CCR59, BIP72M, Combi U

WP Haton bread line capacity up to approx. 4,000 pcs / hour, dough weight 150-1,000 grams consisting of: Bjkzkulavv WP Divider Type V700-4 chamber divider, dough weight 150-1.000 ......


makine koke me depaner König 5 row rex classic

König 5 row Rex Classic line Type SK58 with König setting unit Type DRA K-L , Bswswu9e building year 2007, capacity till 7.500 pcsh, dough weight 35-85 gram, possible to change wit......


ndarës wp haton wp haton V700-3 chamber industrial divider,

WP Haton Divider, Type V700-3 chamber industrial divider, building year 2014, Ca8siui8 capacity 1.500-4.500 pcsh, dough weight 300-1.400 gram, price euro 37.750,--......


Para-provë industriale Benier, Benier industrial pre-proofer

Benier industrial pre-proofer, 12 pocket swing line, building year 2000, including Benier 12 row pusher, stainless steel execution, price euro 39.750,-- Bp37hcsghj......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej