Profili i Dealer

multi-glass office nga Świerzawa

multi-glass office


Frau Violetta Kruszakin-Liboska

Dworcowa 1/2
59-540 Świerzawa

Poloni


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Wir kaufen und verkaufen neue und gebrauchte Glasbearbeitungsmaschinen.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4091682.jpg
Tabela automatike e prerjes me vijë të drejtë ITALMEC Computerized 3
Yr7jbc Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4090008.jpg
Double sided grinding line horizontal ENKONG SM 10
Double sided grinding line horizontal ENKONG, (2 machines + transfer table), horizontal, max. glass weidth 2500 mm , Bfglfpxrey min. glass dimensions 300 x 300 mm , më shumë »
4089979.jpg
eder xhami me lavatriçe BAVELLONI PR 88
Bfgk32fn92 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për multi-glass office

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4091682.jpg
Tabela automatike e prerjes me vijë të drejtë ITALMEC Computerized 3
Yr7jbc Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4090008.jpg
Double sided grinding line horizontal ENKONG SM 10
Double sided grinding line horizontal ENKONG, (2 machines + transfer table), horizontal, max. glass weidth 2500 mm , Bfglfpxrey min. glass dimensions 300 x 300 mm ,
4089979.jpg
eder xhami me lavatriçe BAVELLONI PR 88
Bfgk32fn92 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4086819.jpg
Tabela e prerjes së vijave të drejta Pannkoke
Bffnpdb27d Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4086525.jpg
CNC galss makine bluarje DENVER KREA
Zf0stf27 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4085999.jpg
spërkatje makinë Giardina DUALTECH 412 SBC dry
Bfff0w7wtp Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4085453.jpg
spërkatje makinë Giardina DUALTECH 412 SBC dry
Ehebj0n Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4085382.jpg
Makinë bevelling xhami BOTTERO 913 T
Yr7c3g Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4083091.jpg
Linja e dyfishtë e rëndë horizontale BUSETTI F10
Nnzat Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4073978.jpg
Makinë gdhendëse në gotë GIEFFE INTERMAC GROUP 4001 CNS
Bfbv3fxix0 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4071728.jpg
xham makine bluarje FUSHAN FJM 10-45
Bfba7ubwjq Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4070751.jpg
makine qelqi bluarje BODO GERHARD BODO GERHARD K 300 E
Nnm89 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
4061865.jpg
Makinë e rëndë qelqi BAVELLONI BAVELLONI MD 4
Safkpvjj Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .