Profili i Dealer

Muilwijk Machine Technology nga Hoogblokland

Muilwijk Machine Technology


Herr Arjen Muilwijk

Hoge Giessen 6
4221 MA Hoogblokland

Holandë


numrin e telefonit Trego


Muilwijk Machine Technology is een jong en enthousiast bedrijf die zich inzet om uw Machinepark te onderhouden en wij bieden graag ondersteuning bij aanschaf van nieuwe machines.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4058049.jpg
11KVA gjenerator Europower New Boy
Kubota d722 8KW (new engine) 50hz 3000rpm 1x400v 16A 1x230v 2plg 1x230v 3plg Be7bq87ysb Hours: 3405 Wheigt: 345KG më shumë »
4058041.jpg
gjenerator 13kva Europower New boy
Kubota D902 9,6kw (rebuild engine) 13kva 1x 400v 16a 1x 230v 2plg 1x 230v 3plg Nnarz Hours: 5297 më shumë »
4058016.jpg
Forklift Caterpillar Caterpillar ep15t
Q3khr87a Caterpillar Elektric forklift with freelift mast. incl. batterycharger capacity: 1500kg. maxheight: 4,8M Hours: 9679 batterys in good condition. më shumë »
Dërgoni kërkesën për Muilwijk Machine Technology

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4058049.jpg
11KVA gjenerator Europower New Boy
Kubota d722 8KW (new engine) 50hz 3000rpm 1x400v 16A 1x230v 2plg 1x230v 3plg Be7bq87ysb Hours: 3405 Wheigt: 345KG
4058041.jpg
gjenerator 13kva Europower New boy
Kubota D902 9,6kw (rebuild engine) Nnarz 13kva 1x 400v 16a 1x 230v 2plg 1x 230v 3plg Hours: 5297
4058016.jpg
Forklift Caterpillar Caterpillar ep15t
Caterpillar Elektric forklift with freelift mast. incl. batterycharger capacity: 1500kg. maxheight: 4,8M Hours: 9679 batterys in good condition. Q3khr87a
4057993.jpg
Gjenerator 60KVA Atlas Copco qas60
Atlas Copco Qas60 Vermogen: 62KW 1500RPM Motortype: 4 Cil. lijn Turbo (Perkins) Weight: 1805KG Hours: 18.995 Herz:50 Year of manufacturing: 2010 1x 2plg 230v socket 1x 5plg 400v 16A socket 1x 5plg 400v 32A socket 1x 5 ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .