Profili i Dealer

WITMETAL nga Cambre, A Coruña

WITMETAL


Herr ANTONIO VAZQUEZ ESPAÑA

ZEPPELIN 25
15650 Cambre, A Coruña

Spanjë


numrin e telefonit Trego


COMERCIALIZACION DE MÁQUINA-HERRAMIENTA.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4083880.jpg
LINE E SHENJTS S PR SHTYPIT MILUTENSIL / MOSS ALLIANCE SMO 6000
Bfesdgsffi Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4039230.jpg
CNC PUNCHING MAQINË, ngarkesë automatike. DANOBAT PG-1
Bexsio8fj8 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4039232.jpg
Kthimi i çalës me sistemin automatik të ngarkesës DANOBAT TH500
Jva3sa Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për WITMETAL

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4083880.jpg
LINE E SHENJTS S PR SHTYPIT MILUTENSIL / MOSS ALLIANCE SMO 6000
Bfesdgsffi Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4039230.jpg
CNC PUNCHING MAQINË, ngarkesë automatike. DANOBAT PG-1
Bexsio8fj8 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
4039232.jpg
Kthimi i çalës me sistemin automatik të ngarkesës DANOBAT TH500
Jva3sa Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .