Profili i Dealer

Grafitrio Oy nga Helsinki

Grafitrio Oy


Herr Kurre Wahlstedt

Valuraudantie
00700 Helsinki

Finlandë


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Grafitrio Oy
Valuraudantie 9

We are a finishing specialist company from Finland, we import new machines to Finland and export used machines to the world.

Our company has been active since 1986 and we are known almost all over the world.
We have exported a lot of machines to the world with good customer satisfaction!

If you have some guestions about our machines don´t hesitate to contact us via email!

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4129845.jpg
SLItter / prestar / creaser / dosje Duplo Dc-645 + Dc-f1
më shumë »
4131611.jpg
Prerës biznesi Uchida Nano
më shumë »
4072606.jpg
Tre thikë prerëse Short run engineering Short Trim
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Grafitrio Oy

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
4129845.jpg
SLItter / prestar / creaser / dosje Duplo Dc-645 + Dc-f1
më shumë »
4131611.jpg
Prerës biznesi Uchida Nano
më shumë »
4072606.jpg
Tre thikë prerëse Short run engineering Short Trim
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .