Profili i Dealer

Suomen Keskusvarikko Oy nga Pirkkala

Suomen Keskusvarikko Oy


Herr Pekka Ketola

Anian Rantatie 902
33980 Pirkkala

Finlandë


numrin e telefonit Trego


listat aktuale dhe promovime të veçanta
4020796.jpg
turjelë horizontale Wotan B105Y
Spindle: 120 mm Travels: -X: 3000 mm -Y: 1450 mm -Z: 1280 mm Table: -1400 x 3000 mm Gbvz8ib3 -Rotating part: 1130 x 1500 mm -Max load: 7 tn Machine weight: about 25 ton më shumë »
4020799.jpg
makinë bosht me gunga Grinding Berco RTM 300
Center height: 300 mm Turning diameter: 600 mm Distance between centers: 2100 mm Eccentricity: max 140 mm Self centering chuck diameter: 200 mm Work piece weight: max 250 kg Besgttgy79 Grinding... më shumë »
4020798.jpg
Me dy gisht makine bluarje Rammatic 600
Table: 2900 x 610 mm Travels: -X: 1260 mm -Y: 600 mm Besgtjvtj8 -Z: 600 mm Control: Fidia më shumë »
Dërgoni kërkesën për Suomen Keskusvarikko Oy

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4020796.jpg
turjelë horizontale Wotan B105Y
Spindle: 120 mm Travels: -X: 3000 mm -Y: 1450 mm -Z: 1280 mm Table: Gbvz8ib3 -1400 x 3000 mm -Rotating part: 1130 x 1500 mm -Max load: 7 tn Machine weight: about 25 ton
4020799.jpg
makinë bosht me gunga Grinding Berco RTM 300
Center height: 300 mm Turning diameter: 600 mm Distance between centers: 2100 mm Eccentricity: max 140 mm Self centering chuck diameter: 200 mm Work piece weight: max 250 kg Besgttgy79 Grinding diameter: 224 mm Work piece ...
4020798.jpg
Me dy gisht makine bluarje Rammatic 600
Table: 2900 x 610 mm Travels: -X: 1260 mm Besgtjvtj8 -Y: 600 mm -Z: 600 mm Control: Fidia
4020792.jpg
Makine bluarje CNC universale Schütte WU 504
Year of manufacturing: 1999 Travels: -X: 500 mm -Y: 320 mm -Z: 320 mm 2rg3by Center height: 320 mm Workpiece length between centers: 700 mm Table clamping area: 1210 x 116 mm Grinding spindle speed: 2250 / 3000 / 4000 / ...
4020786.jpg
Pjatë bending roll Kumla PV7H
Bending capacity: 25 mm Working length: 2300 mm Min. bending diameter: 565 x 2300 mm Roll diameter: 375 mm Machine weight: ~12,5 tn Gbs0spzs Length: 4,3 mm Height: 1,6 mm Width: 1,5 mm Pit (not necessary): 240 mm
4020780.jpg
Pjatë bending roll Kumla PV7H
Bending capacity: 35 mm Pre bending: 30 mm Cone bending: 17,5 mm Working length: 3500 mm Roll diameter: 475 mm Weight: 41 ton Besgn8aobm Pit: 1250 mm Year of manufacturing: 1975 Dimensions: -Length: 6100 mm -Width: 2540 ...
4020776.jpg
Pjatë bending roll Jaromet BM 550
Roll length: 550 mm Gbp2gxri Bending and pre-bending: 50 mm (st 37) Roll diameter: 360 mm Speed: 0-5 m/min Machine size -Length: 2550 mm -Width: 1700 mm -Height: 2440 mm (1760 + pit 780 mm) -main machine: 12 tn -with equ ...
4020774.jpg
Makinë sferike / sferike Grieshaber Superfinish SFM 7208
Working diameter: 40 - 250 mm Automatic work piece loading and removing for ball diameters: 40 - 105 mm Manual loading for diameters: 105 - 170 mm Direct ball attaching: 170 - 250 mm Hgziyjg Rotation speed, stepless: 10 - ...
4020767.jpg
tabelë rrotullues rëndë makine Welter VS 1000
Work piece, diameter: max 1000 mm Work piece, height: max 600 mm Table turning speed: 2-150 rpm Left grinding device: -Vertical grinding height adjustment: 300 mm -Grinding spindle stroke: 400 mm -Grinding wheel: 250 mm x ...
4020762.jpg
Vertikale frëngji torno Schiess 20 DKE 16
Face plate diameter: 1600 mm Max working diameter: 1800 mm Stdti0 Max turning diameter: 2000 mm Working height: 1250 mm Spindle speed range: 4-200 rpm Vertical- and side slide feeds: 0,03 - 6,3 mm/turn Max face plate load: ...
4020758.jpg
Heavy duty lathe Waldrich Siegen
Distance between centers: 12000 mm Turning diameter: -Over bed: 2000 mm -Over cross slide: 1640 mm Work piece weight: max 40 ton Spindle speed range, stepless: 1,5-92,5 rpm Feeds, stepless: 0,15 - 198 mm/turn Spindle motor: ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .