Profili i Dealer

Mischler Fördertechnik

Mischler Fördertechnik


Herr Karl Mischler

Wydenstr. 2
2540 Grenchen

Switzerland


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit


Ziel unserer Firma:

- Kundenbetreuung
- Beratung Planung von Lager und Logistik
- Gesamtlösung für alle Anwendungen
- Sicherheits - Check
- Ersatzteilversorgung für alle Stapler „ Auch für ältere Jahrgänge „
- Service Reparaturen für sämtliche Staplerfabrikate
- Nachrüsten von Anbaugeräten und Sonderkonstruktionen
- Gabelprüfung mit Prüfprodokoll nach ISO und DIN Norm

Es ist unser Ziel, Ihnen mit kompetenter Beratung zur Verfügung zu stehen.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3731145.jpg
Pallet stacker Jungheinrich MIC G 1000 290T
Jccbnskj më shumë »
3731146.jpg
stacker Jungheinrich ESD 120
Guzktft8k më shumë »
3731136.jpg
stacker Front Kalmar DC 16-600
Guzhtz2wa më shumë »
Dërgoni kërkesën për Mischler Fördertechnik

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave