Profili i Dealer

Richter & Friedewald GmbH

Richter & Friedewald GmbH


Herr Michael Richter

Am Waller Bach 21
59872 Meschede

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit

Richter & Friedewald Fördertechnik GmbH wurde im März 2008 gegründet. Neben dem Service und Vertrieb von Gabelstaplern ist auch der Baumaschinensektor ein wichtiges Standbein unseres Unternehmen geworden.

Nach Anfängen in Arnsberg- Neheim wurde 2012 ein neuer Firmensitz in Meschede – Calle gefunden und in 2013 eine neue Maschinenhalle eingeweiht.

Besuchen Sie uns doch einfach mal im Herzen des Sauerlandes direkt an der A445.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3732123.jpg
13.6-120
Beysqq2 më shumë »
3728646.jpg
Linde E14-01
Gucbrkdag më shumë »
3728645.jpg
Toyota 8FBET16
Iky9sbmf më shumë »
Dërgoni kërkesën për Richter & Friedewald GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3731112.jpg
Toyota 8FBEFT16
Dv99fi
3728646.jpg
Linde E14-01
Gucbrkdag
3732123.jpg
13.6-120
Beysqq2
3728645.jpg
Toyota 8FBET16
Iky9sbmf
3732135.jpg
Linde H40D-01
Jljczubh
3728613.jpg
Linde H45D-01
Fwzsrlf
3728606.jpg
Linde H30D-02
Gubvt2b88
3731094.jpg
Linde H25D
Kgeyfmw
3731116.jpg
Linde H18T
Guzbvclfm
3729309.jpg
Linde H50D
Bb7l3zvna7
3728605.jpg
Linde H30T
Ikncdak7
3732134.jpg
Linde H30D-01
T3c9ang
3728637.jpg
Linde H45D Container
Bb7fuq9il7
3728600.jpg
Linde E12-01
Bb7fjqdygy
3728564.jpg
Linde H40D
Cpymhfvu
3732133.jpg
Toyota 8FBET16
Bhx8izf
3732132.jpg
Linde L16
Juxqve
3731107.jpg
Linde H45D-02
Bb73uuxqrd
3731105.jpg
Linde H60D -353-
Jbwd8rjb
3728558.jpg
Linde H30D-01
Bb7e39sl7o
100 Shfaq Ofertat ›
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave