Profili i Dealer

Barradas GmbH

Barradas GmbH


Herr Tilo Becker

Obere Pekingstrasse 88
44269 Dortmund

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit

Die Barradas Schweißtechnik GmbH mit dem Sitz in Dortmund hat langjährige Erfahrungen in der Wiederaufbereitung und Neuanfertigung von verschleißbeanspruchten Maschinen und Maschinenkomponenten.
Im Schwerpunkt haben wir uns als Maschienbauer und Servicedienstleister für Recyclinganlagen etabliert.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3708298.jpg
Shear Rotary Artech Recyclingtechnik RS110/130
Bbxihbenuk General Overhaul 2018 Cutting unit and wearing parts new. Layout of funnel and underframe according to customer information possible. Control cabinet new Frequency converter optionally... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Barradas GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3708298.jpg
Shear Rotary Artech Recyclingtechnik RS110/130
Bbxihbenuk General Overhaul 2018 Cutting unit and wearing parts new. Layout of funnel and underframe according to customer information possible. Control cabinet new Frequency converter optionally... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave