Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
IMER, S.L. fund Segovia:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Francisco Rincón
Avenida Hontoria, 25
40195 Segovia
Spanja


Informacione të tjera ligjore

Denominación social: INSTALACIONES METÁLICAS RINCÓN, S.L.
Nombre comercial: IMER, S.L.
Representante: Francisco Rincón
Registro Mercantil: Inscrita en el registro mercantil de la provincia de Segovia, el 12 de marzo de 1992, inscripción 1ª de la hoja SG-295 al folio 216 del tomo 17 General
NIF: ESB40123796d
Domicilio: Avenida Hontoria, 25. Segovia

klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Qendër prerjeje për alumin dhe PVC
Qendër prerjeje për alumin dhe PVC Fom Industrie LT 500

Cutting line with frontal blade Ø 500 mm. The system, which is fully commanded by a numerical control, produces cut to measure elements by m ...

MAKINË PËR LAKIM FLETËR - 3 RULA
MAKINË PËR LAKIM FLETËR - 3 RULA MAX COMMON S.A.L.

Sheet resistance: 40/45kg m./m2 B3frqjkkwb Maximum thickness: E=2550x4 Length: 1500mm. In perfect condition. Sale for non-use. ...

Dërgo kërkesë te IMER, S.L.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Qendër prerjeje për alumin dhe PVC Fom Industrie LT 500

Cutting line with frontal blade Ø 500 mm. The system, which is fully commanded by a numerical control, produces cut to measure elements by means of a bar feeder and a sawing machin......


MAKINË PËR LAKIM FLETËR - 3 RULA MAX COMMON S.A.L.

Sheet resistance: 40/45kg m./m2 B3frqjkkwb Maximum thickness: E=2550x4 Length: 1500mm. In perfect condition. Sale for non-use.......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej