Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Tischlerei Zwick GmbH nga Bielefeld:

Tischlerei Zwick GmbH
Möbeltischlerei mit Fertigung von Einbaumöbeln, Küchen, Ausstellungsbau und Einzelmöbelfertigung

Herr Frank Zwick
Heidegrundweg 136 B
33689 Bielefeld
Gjermani


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Fushat G660 makinë lidhës buzë
Fushat G660 makinë lidhës buzë Felder G660

edge thickness 0,4-6mm, height 8-60mm, 11m/min feed min. workpiece dimensions: L=140mm , W=70mm; automatic feeding of roll materials, single ...

Dërgoni kërkesën për Tischlerei Zwick GmbH:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Fushat G660 makinë lidhës buzë Felder G660

edge thickness 0,4-6mm, height 8-60mm, 11m/min feed min. workpiece dimensions: L=140mm , W=70mm; automatic feeding of roll materials, single feeding of strip materials, - joining u......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153