Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Josef Koch GmbH fund Karlsdorf-Neuthard:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Mario Koch
Lusshardtstrasse 4-6
76689 Karlsdorf-Neuthard
Gjermani
Baden-Württemberg


Informacione të tjera ligjore

K.Lean - eine Marke der Josef Koch GmbH
Lusshardtstrasse 4-6
76689 Karlsdorf-Neuthard

Vertreten durch Geschäftsführer
Dipl.-Ing. (FH) Mario Koch

Eintragung im Handelsregister
Registergericht: Amtsgericht Mannheim
Registernummer: HRB 731350

Umsatzsteuer-Identifikationsnummer
DE 197 012 928

klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
stacion i karikimit të baterisë për pirun
stacion i karikimit të baterisë për pirun K.Lean 003.5.1263

Product information "Battery charging station for forklift trucks". With the K.Lean battery charging station you have an instrument to imple ...

paleta e rëndë karrocë transporti
paleta e rëndë karrocë transporti K.Lean Uploader

Heavy duty pallet transport trolley at ergonomic working height. Sturdy steel frame construction made of pressed profiles, bolted into 4 stu ...

Stacioni i Pastrimit 300-3
Stacioni i Pastrimit 300-3 K.Lean K.Lean Station 300-3

The K.Lean Station 300-3 was developed especially for the warehouse, single workstations, machine tools, garages, household. A 4-part device ...

Dërgo kërkesë te Josef Koch GmbH:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
stacion i karikimit të baterisë për pirun K.Lean 003.5.1263

Product information "Battery charging station for forklift trucks". With the K.Lean battery charging station you have an instrument to implement 5S and Lean Management in your comp......


paleta e rëndë karrocë transporti K.Lean Uploader

Heavy duty pallet transport trolley at ergonomic working height. Sturdy steel frame construction made of pressed profiles, bolted into 4 sturdy corner connection consoles with guid......


Stacioni i Pastrimit 300-3 K.Lean K.Lean Station 300-3

The K.Lean Station 300-3 was developed especially for the warehouse, single workstations, machine tools, garages, household. A 4-part device holder for 3 cleaning devices for easy ......


manual Rotary Table TurnMan 300 K.Lean TurnMan 300

The TurnMan rotary welding table is designed for low-force turning tasks on components up to 300 kg load capacity as a "one-man" activity. This welding turntable is a very slim, ......


Stacioni i Pastrimit celular K.Lean 460-4 - Mobile K.Lean Station

The K.Lean Station 460-4 Mobil is a compact and modern cleaning island on wheels to fulfill your cleaning tasks. Bxmfhplvit Placed on wheels, this cleaning station is a practical ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej