Renner DV1650AB
EXW çmim fiks plus TVSH
Viti i prodhimit
2023
Gjendje
makinë ekspozite (plotësisht funksionale)
Vendndodhje
Erlangen Gjermania
Tharëse ftohëse me ajër të kompresuar Renner DV1650AB
more Images
Renner DV1650AB
Renner DV1650AB
Renner DV1650AB
Renner DV1650AB
Renner DV1650AB
Renner DV1650AB
Renner DV1650AB
Të dhëna për makinën
Përshkrimi i makinës:
Tharëse ftohëse me ajër të kompresuar
Prodhues:
Renner
Model:
DV1650AB
Viti i prodhimit:
2023
Gjendje:
si e re (makineri ekspozite)
Funksionalitet:
plotësisht funksionale
Orë pune:
2 h
Çmimi & Vendndodhja
EXW çmim fiks plus TVSH
Vendndodhje:
Frauenauracher Str. 61, 91056 Erlangen, Deutschland Gjermania
Telefononi
Detaje teknike
Prurje vëllimore:
1 680 m³/h
Gjerësia totale:
1 000 mm
Gjatësia totale:
790 mm
Lartësia totale:
1 590 mm
Peshë totale:
262 kg
Përshkrim
Exhibit:
Renner DV 1650 AB compressed air refrigeration dryer (Made by Donaldson Ultrafilter)
with hot gas bypass control
with electronic level-controlled condensate drain
Year of manufacture: 2023
The electronic control unit including display shows the current
pressure dew point, operating hours, as well as service and alarm messages
and offers numerous options for individual adjustment
Technical specifications:
Flow rate: 28.00 m³/min
Power consumption: 3.10 kW
Pressure drop: 0.16 bar