SRGB.10.09.1-11
Transportues me rrip të përshtatshëm me rrotë rrotulluese për pajisje të shpërthimit me toptha
Oliver Fritz GmbH & Co. KG
SRGB.10.09.1-11
Viti i prodhimit
2025
Gjendje
I ri
Vendndodhje
Großenlüder
Të dhëna për makinën
- Përshkrimi i makinës:
- Prodhues:
- Oliver Fritz GmbH & Co. KG
- Model:
- SRGB.10.09.1-11
- Viti i prodhimit:
- 2025
- Gjendje:
- i ri
Çmimi & Vendndodhja
- Vendndodhje:
- Industriestraße 5-7, 36137 Großenlüder, Deutschland
Përshkrim
Dump belt blast wheel blast machine 11 kW direct drive indexing turbine with 8 throwing blades. Belt width 1000mm and Ø900mm
Gusdpfx Agshvikuoleb
Njoftimi është përkthyer automatikisht. Mund të ketë gabime në përkthim.
Gusdpfx Agshvikuoleb
Ofrues
Shënim: Regjistrohuni falas ose hyni, për të parë të gjitha informacionet.
I regjistruar që nga: 2017
49 Njoftime online
Dërgo kërkesë
Telefon & Faks
+49 6648 ... njoftime
Këto njoftime mund t'ju interesojnë edhe ju.
Njoftim i vogël
Staufenberg
1 377 km
Bending makine
DURMAMRB-S 2006
DURMAMRB-S 2006
Njoftim i vogël
Beringen
1 173 km
Stërvitje stol
FEHLMANNP20
FEHLMANNP20
Reiden
Makinë shpim-frezimi
FehlmannPicomax 20
FehlmannPicomax 20
Remscheid
Pllakë shtrëngimi
Deckel MahoDMC 100 H / DMC 100 U
Hebertshausen
Schweißroboter Anlage MOTOMAN
YASKAWA MotomanUP20 XRC RM2-250
Luckenwalde
❗Impiant pluhuri i përdorur | 7 m | 1000 kg❗
ProtonStangen-Transfer
ProtonStangen-Transfer
Nattheim
Muri i nxjerrjes së mjegullës së bojës
HöckerPaint Star 3500
HöckerPaint Star 3500
Siddeburen
Bollegraaf HBC140s (2x75 kW)