Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

Ihi 80 nx blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
11
VS-Schwenningen, Gjermani Gjermani
6645 km
2005
i shkëlqyer (i përdorur)
6
Sankt Peter im Sulmtal, Austri Austri
Vendndodhja e shitësve
476 km
2006
i shkëlqyer (i përdorur)
Schorndorf-Weiler, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6672 km
1991
i përdorur
Odzak, Bosnja dhe Hercegovina Bosnja dhe Hercegovina
7450 km
1986
te mira (te perdorura)
4
Staufenberg, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6555 km
i përdorur
Schorndorf-Weiler, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6672 km
1993
i përdorur
2
Rome, Itali Itali
Vendndodhja e shitësve
7247 km
1994
te mira (te perdorura)
6
Odzak, Bosnja dhe Hercegovina Bosnja dhe Hercegovina
7450 km
1984
te mira (te perdorura)
6
Grebenau, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6576 km
1975
te mira (te perdorura)
Schorndorf-Weiler, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6672 km
1989
i përdorur
7
Wiesbaden, Gjermani Gjermani
6527 km
2005
i shkëlqyer (i përdorur)
Radom, Poloni Poloni
Vendndodhja e shitësve
7256 km
2019
te mira (te perdorura)
4
Niederhelfenschwil, Switzerland Switzerland
Vendndodhja e shitësve
6717 km
1969
i përdorur
0
Spelle, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6376 km
2007
i përdorur
Schorndorf-Weiler, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6672 km
2000
i përdorur
6
Hollfeld, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6732 km
i përdorur
1
Suhlendorf, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6553 km
2010
i përdorur
5
Straubing, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6871 km
2011
i përdorur
Schorndorf-Weiler, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6672 km
1998
i përdorur
6
Westerheim, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6764 km
2014
i përdorur
4
Groß-Umstadt, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6582 km
2008
i përdorur
3
Suhlendorf, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6553 km
2015
i përdorur
12
Straubing, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6871 km
2007
i përdorur
9
Schönau b. Tuntenhausen, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6877 km
2005
i përdorur
3
Marxen, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6489 km
2007
i përdorur
10
Wülfershausen, Gjermani Gjermani
Vendndodhja e shitësve
6650 km
i përdorur

IHI 80 NX
SHITUR MENJëHERë

në udhëheqësin e tregut në të gjithë botën nga 1 {EUR për reklamë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +44 (0) 20 806 810 84
ose shitur menjëherë

Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 (0) 20 806 810 84
Flag de
+49 (0) 201 857 86 10
Flag nl
+49 (0) 201 857 86 180
Flag pl
+48 (0) 223 076 958
Flag it
+49 (0) 201 857 86 10
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 (0) 201 857 86 10
Flag us
+1 312 94 04 581