MAN 18.250 TGM
VB plus TVSH
Viti i prodhimit
2022
Gjendje
I përdorur
Vendndodhje
Vuren Holanda
Transport në frigorifer/ngrirë MAN 18.250 TGM
more Images
MAN 18.250 TGM
MAN 18.250 TGM
MAN 18.250 TGM
MAN 18.250 TGM
MAN 18.250 TGM
MAN 18.250 TGM
MAN 18.250 TGM
MAN 18.250 TGM
MAN 18.250 TGM
MAN 18.250 TGM
MAN 18.250 TGM
MAN 18.250 TGM
MAN 18.250 TGM
MAN 18.250 TGM
Të dhëna për makinën
Përshkrimi i makinës:
Transport në frigorifer/ngrirë
Prodhues:
MAN
Model:
18.250 TGM
Viti i prodhimit:
2022
Gjendje:
mirë (i përdorur)
Çmimi & Vendndodhja
VB plus TVSH
Vendndodhje:
Vuren, The Netherlands Holanda
Telefononi
Detaje teknike
Kilometrazh:
177 009 km
Fuqi:
184 kW (250,17 HP)
Regjistrimi i parë:
Lloji i karburantit:
naftë
Përmasa e gomës:
315/70R22,5
Konfigurimi i boshteve:
4x2
Baza e boshtit:
5 100 mm
Karburant:
naftë
Ngjyrë:
e bardhë
Kabina drejtuesi:
kabinë dite
Lloji i ingranazhit:
mekanik
Numri i shpejtësive:
8
Klasa e emetimit:
Euro 6
Pezullimi:
çelik-ajër
Gjatësia totale:
9 560 mm
Gjerësia totale:
2 600 mm
Lartësia totale:
3 630 mm
Gjatësia e hapësirës së ngarkesës:
7 260 mm
Gjerësia e hapësirës së ngarkesës:
2 500 mm
Lartësia e hapësirës së ngarkesës:
2 250 mm
Pajisje:
Detajet e ofertës
ID e shpalljes:
A21838038
Numri i referencës:
Përshkrim
- Heated mirrors
- Digital tachograph
- Tachograph (control device)
- Fixed
- Halogen lamp
- Short cab
- Tail lift
- Manual
- Radio/cassette
- Reversing camera
- Lane departure warning
- Fabric
Number of axles: 2, Configuration: 4x2, Unladen weight: 6,890 kg, Gross weight: 17,700 kg, Total fuel tank capacity: 300 litres, Fifth wheel: Fixed, Number of locks: 1, Suspension type: Air suspension, Cab type: Short cab, Tachograph (control device), Digital tachograph, Air conditioning, Electric windows, Electric mirrors, Radio/cassette, Colour: White, Heated mirrors, Reversing camera, Lighting type: Halogen lamp, Lane departure warning, Heated seats, Bluetooth, Engine power: 184 kW (247 HP), Fuel: Diesel, Euro: 6, Transmission type: Manual, Gearbox manufacturer: ZF, Gears: 8, Clutch pedal, Power steering, ABS, ASR, Starter battery, System type: ., Central locking, Seating arrangement: 1+1, Seat cover: Fabric, Seat adjustment: Manual, Refrigerator engine manufacturer: Thermoking, Refrigerator engine model: T-800R, Refrigerator engine: Diesel/electric, Total unit hours / electric: 13, Total unit hours / diesel: 4208, ATP condition: ., Wall thickness: 40 mm, Refrigeration type: Cooling, Day/night cooling: Day/night cooling, Tail lift, Tail lift design: Rear flap, Tail lift capacity: 2,000 kg, Tail lift manufacturer: Dhollandia, Tail lift material: Steel, Tail lift dimensions: 225x255, Spare wheel, Spare wheel tread: 6%
Transmission
Gearbox: ZF, 8-speed manual transmission
Axle Configuration
Tyre size: 315/70R22.5
Brakes: Disc brakes
Axle 1: Steered; Tyre tread left: 7 mm; Tyre tread right: 7 mm; Suspension: Leaf spring suspension
Axle 2: Twin tyres; Tyre tread left inner: 9 mm; Tyre tread left outer: 9 mm; Tyre tread right inner: 9 mm; Tyre tread right outer: 8 mm; Suspension: Air suspension
Weights
Unladen weight: 6,890 kg
Payload: 10,810 kg
Gross vehicle weight: 17,700 kg
Functional
Tail lift: Dhollandia, tailgate, 2,000 kg
Loading height: 123 cm
Refrigerator engine: Diesel and electric (4,208 hours diesel; 13 hours electric)
Wall thickness: 40 mm