Festo DNN-63-25-PPV-A Hub 25 mm
çmim fiks plus TVSH
Gjendje
I përdorur
Vendndodhje
Wiefelstede Gjermania
Cilindri pneumatik Festo DNN-63-25-PPV-A   Hub 25 mm
more Images
Të dhëna për makinën
Përshkrimi i makinës:
Cilindri pneumatik
Prodhues:
Festo
Model:
DNN-63-25-PPV-A Hub 25 mm
Gjendje:
mirë (i përdorur)
Çmimi & Vendndodhja
çmim fiks plus TVSH
Vendndodhje:
26215 Wiefelstede, Deutschland Gjermania
A19944320
Numri i referencës:
Përshkrim
Pneumatic cylinder, air cylinder, pneumatic stamp, air stamp, standard cylinder, clamping cylinder
-Manufacturer: Festo, standard cylinder double-acting type DNN-63-25-PPV-A
Gedpjxay Raofx Agloub
-Stroke: 25 mm
-Piston: Ø 63 mm
-Piston rod: Ø 20 mm
-Hole: Ø 16 mm
-Max. pressure: 12 bar