Festo DNC-40-50-PPV
çmim fiks plus TVSH
Gjendje
I përdorur
Vendndodhje
Wiefelstede Gjermania
Cilindra pneumatikë Festo DNC-40-50-PPV
more Images
Festo DNC-40-50-PPV
Festo DNC-40-50-PPV
Festo DNC-40-50-PPV
Festo DNC-40-50-PPV
Festo DNC-40-50-PPV
Të dhëna për makinën
Përshkrimi i makinës:
Cilindra pneumatikë
Prodhues:
Festo
Model:
DNC-40-50-PPV
Gjendje:
i përdorur
Çmimi & Vendndodhja
çmim fiks plus TVSH
Vendndodhja e shitësit:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Gjermania Gjermania
A4818105
Numri i referencës:
Përshkrim
Pneumatic cylinders, air cylinders, pneumatic rams, air rams
Giodjfxbg Hepfx Aglot
-Manufacturer: Festo, standard cylinder type DNC-40-50-PPV
-Stroke: 50 mm
-Piston:Ø 40 mm
-Piston rod: Ø 16 mm/M12 x 1.25