Festo DC-35-400-PPV
çmim fiks plus TVSH
Gjendje
I përdorur
Vendndodhje
Wiefelstede Gjermania
Cilindër PASTRIMIN Festo DC-35-400-PPV
more Images
Festo DC-35-400-PPV
Festo DC-35-400-PPV
Festo DC-35-400-PPV
Festo DC-35-400-PPV
Të dhëna për makinën
Përshkrimi i makinës:
Cilindër PASTRIMIN
Prodhues:
Festo
Model:
DC-35-400-PPV
Gjendje:
i përdorur
Çmimi & Vendndodhja
çmim fiks plus TVSH
Vendndodhja e shitësit:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Gjermania Gjermania
A3435487
Numri i referencës:
Përshkrim
Pneumatic cylinders, air cylinders, standard cylinders, clamping cylinders
-Manufacturer: Festo
-Type: DC-35-400-PPV
-Piston: Ø 35 mm
-Stroke: 400 mm
-Pressure: max. 12 bar