E P MA112M28-6
çmim fiks plus TVSH
Gjendje
I përdorur
Vendndodhje
Wiefelstede Gjermania
Motor elektrik 2,2 kW 950 rrotullime/min E P MA112M28-6
more Images
E P MA112M28-6
E P MA112M28-6
E P MA112M28-6
E P MA112M28-6
Të dhëna për makinën
Përshkrimi i makinës:
Motor elektrik 2,2 kW 950 rrotullime/min
Prodhues:
E P
Model:
MA112M28-6
Gjendje:
mirë (i përdorur)
Çmimi & Vendndodhja
çmim fiks plus TVSH
Vendndodhje:
26215 Wiefelstede, DE Gjermania
A3459839
Numri i referencës:
Përshkrim
Three-phase motor, electric motor
Gjdedlw D Uspfx Aglsit
-Power: 2.2 kW
-Speed: 950 rpm
-Shaft: Ø 28 x 60 mm