DAKIOU DAKIOU HBJ-D1200
VB plus TVSH
Viti i prodhimit
2020
Gjendje
I përdorur (plotësisht funksionale)
Vendndodhje
Szeged Hungaria
Makinë për montimin e kartonëve DAKIOU DAKIOU HBJ-D1200
more Images
YouTube video
DAKIOU DAKIOU HBJ-D1200
DAKIOU DAKIOU HBJ-D1200
DAKIOU DAKIOU HBJ-D1200
DAKIOU DAKIOU HBJ-D1200
DAKIOU DAKIOU HBJ-D1200
DAKIOU DAKIOU HBJ-D1200
DAKIOU DAKIOU HBJ-D1200
DAKIOU DAKIOU HBJ-D1200
DAKIOU DAKIOU HBJ-D1200
DAKIOU DAKIOU HBJ-D1200
DAKIOU DAKIOU HBJ-D1200
DAKIOU DAKIOU HBJ-D1200
Të dhëna për makinën
Përshkrimi i makinës:
Makinë për montimin e kartonëve
Prodhues:
DAKIOU
Model:
DAKIOU HBJ-D1200
Numri i makinës:
HBJ-200179
Viti i prodhimit:
2020
Gjendje:
gati i ri (i përdorur)
Funksionalitet:
plotësisht funksionale
Çmimi & Vendndodhja
VB plus TVSH
Vendndodhje:
Szeged, Hungaria Hungaria
Telefononi
Detaje teknike
Gjerësia totale:
1 850 mm
Gjatësia totale:
3 600 mm
Lartësia totale:
1 700 mm
Peshë totale:
2 400 kg
Përshkrim
Dakiou HBJ-D1200: High-Speed Automatic Carton Erecting Machine
Gbsdpfey H E S Ejx Aclel
Condition and Specifications
Dakiou HBJ-D1200 – Technical Data
• Production Capacity: 80–320 pieces/minute
• Suitable Materials: 200–600 g/m² paperboard; corrugated board up to 1.5 mm (~0.06 inch)
• Length (L): 100–450 mm (3.94–17.72 inches), angle: 5°–40°
• Width (B): 100–400 mm (3.94–15.75 inches)
• Height (H): 15–200 mm (0.59–7.87 inches)
• Power Requirement: 6.25 kW
• Net Weight: 2,400 kg (~5,291 lbs)
• Machine Dimensions (L x W x H): 3,600 x 1,850 x 1,700 mm (~141.7 x 72.8 x 66.9 inches)
• Power Supply: 380 V, 50 Hz