Blej Centrifuga të përdorurar (2)

  • Rendit rezultatet
  • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
  • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
  • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
  • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
  • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
  • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
  • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Përpunimi dhe fabrikimi i tekstilit Makinat e kujdesit të tekstilit Centrifuga
Reklamë e klasifikuar
BENGUEREL H-12 BENGUEREL H-12
more images
2
Spanja Sant Vicenç de Castellet
1526 km
Diametri i CENTRIFUGES 1500 mm
BENGUEREL H-12
1990
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
5
Polonia Łódź
1182 km
Diametri i CENTRIFUGES 1500 mm
1990
shume mire (e perdorur)
Thirrni