Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
endwurf design Martin Schmitz GmbH nga Rhede:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Martin Schmitz
Am Fildeken 7
46414 Rhede
Gjermani


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
buzë banding machine
buzë banding machine Bi-Matic Challenge 5.2r

Bi-Matic edge banding machine type Challenge 5.2r Edge banding machine for edge thicknesses up to 3mm incl. jointing unit with 2 motors and ...

Dërgoni kërkesën për endwurf design Martin Schmitz GmbH:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
buzë banding machine Bi-Matic Challenge 5.2r

Bi-Matic edge banding machine type Challenge 5.2r Edge banding machine for edge thicknesses up to 3mm incl. jointing unit with 2 motors and 2 DIAMANT cutter heads with pulling cut,......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153