Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Landbaeckerei Walter fund Billigheim:

Landbäckerei Walter seit 1794

Herr Rainer Walter
Fontanestraße 26
74842 Billigheim
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Silo mielli
Silo mielli AZO

Used flour silo in good condition, fully functional. 3 x 3 tons content. V7w7qgc Was in operation until December. To be sold cheaply because ...

Dërgo kërkesë te Landbaeckerei Walter:
Makinat e përdorura në zonat e mëposhtme:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Silo mielli AZO

Used flour silo in good condition, fully functional. 3 x 3 tons content. V7w7qgc Was in operation until December. To be sold cheaply because of business closure Upon request, disma......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej