Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Kraljevske slastice d.o.o. fund Donji Kraljevec:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Silvestar Cvek
Kolodvorska 52
40320 Donji Kraljevec
Kroacia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
mikser
mikser GEA SM100

For 100kg of mixtures Two mixer boilers. O9zut ...

Makinë me prerje tejzanor
Makinë me prerje tejzanor Döinghaus UBS 1/800

Current in use,reason for sell is buying the new machine Coczt7rq For cutting rectangle and circle shapes Max dimensions of rectangle shape ...

Dërgo kërkesë te Kraljevske slastice d.o.o.:
Makinat e përdorura në zonat e mëposhtme:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
mikser GEA SM100

For 100kg of mixtures Two mixer boilers. O9zut......


Makinë me prerje tejzanor Döinghaus UBS 1/800

Current in use,reason for sell is buying the new machine Coczt7rq For cutting rectangle and circle shapes Max dimensions of rectangle shape 600x400 mm and fi 30 for circle......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej