Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Leograf - Graphische Maschinen nga Neuss/Düsseldorf:

Leograf.de
Druckindustrie Maschinen

Herr Levan Potskoraia
Josefstraße 27
41462 Neuss/Düsseldorf
Gjermani


+49 176 8 ...
+49 176 8...
informacione të mëtejshme ligjore

Leograf - Graphische Maschinen Josefstrasse 27 41462 Neuss

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Heidelberg SM102-4P
Heidelberg SM102-4P Heidelberg SM102-4P

218 mil Pressure IR Boi0zf209v CPC 1.04 Autoplate All washing facilities Alcolor/Technotrans Perfector In production ...

Heidelberg SM 74 5 PH
Heidelberg SM 74 5 PH Heidelberg SM 74 5 PH

157 mil Impr CPC 1.04 Autoplate All 3 washes Alcolor M89rll Perfector 1/4 2/3 In production ...

Dërgoni kërkesën për Leograf - Graphische Maschinen:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Heidelberg SM102-4P Heidelberg SM102-4P

218 mil Pressure IR Boi0zf209v CPC 1.04 Autoplate All washing facilities Alcolor/Technotrans Perfector In production......


Heidelberg SM 74 5 PH Heidelberg SM 74 5 PH

157 mil Impr CPC 1.04 Autoplate All 3 washes Alcolor M89rll Perfector 1/4 2/3 In production......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153