Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
X Trade Copiers fund Geleen:

Welcome to X Trade Copiers!

With more than 20 years of experience in the market is X Trade Copiers your partner for buying and selling young used copiers.

Herr Pascal Saccol
Aan de Heijgraef 6
6161DK Geleen
Holanda
Limburg


Informacione të tjera ligjore

We specialize in the purchase and sale of young used copying machines, office machines, printers, multifunctionals and plotters.

Ky tregtar është verifikuar me sukses dhe i është dhënë vula e besimit Makinerike.

Çfarë do të thotë vula e besimit?

Shenja e besimit Makinerike u jep blerësve mundësinë të shohin me një shikim nëse kanë të bëjnë me një shitës të besueshëm.

Vula e besimit
klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Ngjyra dixhitale
Ngjyra dixhitale Xerox Colour C60 + GBC® AdvancedPunch™

Xerox Color C60 Digital Color Press + GBC® AdvancedPunch ™ Counter readings: B/W counter: 178.281 Ithdist Color counter: 20.743 Total count ...

60+ Xerox WorkCentre 71xx / 72xx
60+ Xerox WorkCentre 71xx / 72xx Xerox WorkCentre 7120 / 7125 / 7220 / 7225(i)

End of year sale! 60+ Xerox WorkCentre 7120 / 7125 / 7220 (i) / 7225 (i) All machines are complete with toners, drums, fuser and the like. ...

Efi EX-i Fiery Controller (5PB V2.0)
Efi EX-i Fiery Controller (5PB V2.0) Efi 5PB / Version 2.0

Efi Fiery EX-i Controller version 5PB. Suitable for Xerox Color C60 & C70. Excellent condition with latest software. Fiery has been comple ...

Dërgo kërkesë te X Trade Copiers:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Ngjyra dixhitale Xerox Colour C60 + GBC® AdvancedPunch™

Xerox Color C60 Digital Color Press + GBC® AdvancedPunch ™ Counter readings: B/W counter: 178.281 Ithdist Color counter: 20.743 Total counter: 199.024 Options: - Efi Bustled Fier......


60+ Xerox WorkCentre 71xx / 72xx Xerox WorkCentre 7120 / 7125 / 7220 / 7225(i)

End of year sale! 60+ Xerox WorkCentre 7120 / 7125 / 7220 (i) / 7225 (i) All machines are complete with toners, drums, fuser and the like. Opysf Minimum order is 10 pieces. Expo......


Efi EX-i Fiery Controller (5PB V2.0) Efi 5PB / Version 2.0

Efi Fiery EX-i Controller version 5PB. Suitable for Xerox Color C60 & C70. Excellent condition with latest software. Fiery has been completely tested and in working condition. S......


24x Xerox Color C60 & C70 Xerox Colour C60, Colour C70

New stock! Bzk2nipueh 24x Xerox Color C60 & C70 Ready for shipment. Request your quote today.......


Efi EX2100 Fiery për Xerox Versant 2100 EFI Fiery EX2100 / Xerox Versant 2100

EFI Fiery EX2100 suitable for the Xerox Versant 2100. The Fiery is in excellent good condition. Including ES-2000 Spectrophotometer. Fiery has been tested working. Installed opt......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej