Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
tkFOODTEC fund Neubrandenburg:

Firma tkFOODTEC
Handelsvertretung für Maschinen der Lebensmitteltechnik
Handel mit Neu- und Gebrauchtmaschinen

Herr Tobias Kienitz
Genzkower Str. 2
17034 Neubrandenburg
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Piceri
Piceri Holac

Dicer Automatic machine with hopper Cross cutter and side pre-compression Bzkzl98ebm Lifting and tipping device ...

Dërgo kërkesë te tkFOODTEC :
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Piceri Holac

Dicer Automatic machine with hopper Cross cutter and side pre-compression Bzkzl98ebm Lifting and tipping device......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej