Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
ENERGETIKA-SPD D.O.O. fund Braslovče:

Prodaja poslovne opreme

Herr Izidor Sternad
Podvrh 89a
3314 Braslovče
Sllovenia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Mikser për furrat e bukës LOGIUDICE
Mikser për furrat e bukës LOGIUDICE LOGIUDICE master ar 2

A new version of the spiral mixer that can tip over, especially suitable for mixing in harsh industrial conditions. Its features are: very t ...

Linja e prodhimit TOFU-A
Linja e prodhimit TOFU-A TAKAI S 30 B

TOFU PRODUCTION LINE (LIKE NEW) a) Manufacturer TAKAI Japan, year 2007, description of components: TAKAI, model S30B: • soybean grinding m ...

SANCASSIANO
SANCASSIANO ITALIA

used working mixer for sale San cassiano max.zames makes 80 kg of flour container diameter 80cm container height 40cm Bviqvz7avs ...

Dërgo kërkesë te ENERGETIKA-SPD D.O.O.:
Makinat e përdorura në zonat e mëposhtme:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Mikser për furrat e bukës LOGIUDICE LOGIUDICE master ar 2

A new version of the spiral mixer that can tip over, especially suitable for mixing in harsh industrial conditions. Its features are: very thick steel construction, powerful 2 moto......


Linja e prodhimit TOFU-A TAKAI S 30 B

TOFU PRODUCTION LINE (LIKE NEW) a) Manufacturer TAKAI Japan, year 2007, description of components: TAKAI, model S30B: • soybean grinding mill, • boiler for cooking soybeans, (the......


SANCASSIANO ITALIA

used working mixer for sale San cassiano max.zames makes 80 kg of flour container diameter 80cm container height 40cm Bviqvz7avs......


Mikser për furrat e bukës LOGIUDICE LOGIUDICE ITALIJA MODEL 200 ES

Very well preserved Baker's mixer with 2 stainless steel boilers. Italian manufacturer LOGIUDICE. Prgwr......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej