Profili i Dealer

basımsan ltd nga ankara

basımsan ltd


Herr ibrahim algül

kırkpınar sokak çankaya 4/14
06690 ankara

Turqi


numrin e telefonit Trego


BASİMSAN LTD. 1980 YILINDA ANKARA /TÜRKİYEDE KURULDU 40 YILDAN FAZLADIR İKİNCİ EL BASKI VE GRAFİK MAKİNALARI SATMAKTADIR
. HİZMETDE SINIR YOK İLKESİ İLE ÇALIŞMAKTAYIZ

BASIMSAN LTD. 1980 YEAR OF ANKARA / TURKEY
40 YEARS SINCE THE SECOND HAND AND GRAPHICS PRINTING MACHINES MACHINES IS MAKING THE SALE

WE WORK WITH THE NO LIMIT OF SERVICE

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4265883.jpg
Billhöfler Ek 76/50 Billhöfler EK 76 - 50
më shumë »
4265880.jpg
Makinë shtypi Man Roland 202 E Man Roland 200
më shumë »
Dërgoni kërkesën për basımsan ltd

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
4265883.jpg
Billhöfler Ek 76/50 Billhöfler EK 76 - 50
më shumë »
4265880.jpg
Makinë shtypi Man Roland 202 E Man Roland 200
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .