Profili i Dealer

sc comnilis prod srl nga comuna magureni

sc comnilis prod srl


Herr ilie coman

str filpiestii de padure tarla 24
107350 comuna magureni

Rumani


numrin e telefonit Trego


SC Comnilis prod srl
Coman Ilie ,owner
J29/769 /2000
RO 13339573-VAT No
Romania,judet Prahove,comauna Magureni
107350-Zip code
+40742176611Comnilis prod, sausages and salami plant.

Dërgoni kërkesën për sc comnilis prod srl

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Makinat e përdorura në kategoritë e
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .