Profili i Dealer

Развитие nga Кировская обл.

Развитие


Herr Виталий Зорин

Чапаева 10
613441 Кировская обл.

Rusi


numrin e telefonit Trego


Мы молодая компания, занимаемся тем что помогаем людям быстрее продать, либо купить нужное б/у оборудование которое будет соответствовать их требованиям. А также оказываем услуги по Кайдзен-методу (бережливое производство)

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4129631.jpg
dyqan bordi mobiljesh
më shumë »
4129627.jpg
Vakum tharje dhomëz Balt KOMZ Service AS Эстония BKS V6-10
më shumë »
4129620.jpg
фрезерный станок SCM T130 FLEX Италия SCM T130 FLEX
më shumë »
Dërgoni kërkesën për Развитие

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*më shumë listings & makineri në ofertë
4129631.jpg
dyqan bordi mobiljesh
më shumë »
4129627.jpg
Vakum tharje dhomëz Balt KOMZ Service AS Эстония BKS V6-10
më shumë »
4129620.jpg
фрезерный станок SCM T130 FLEX Италия SCM T130 FLEX
më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .